Na predaj rodinný dom - podnikanie Kravany nad Dunajom !

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | 120 m²

Viacúčelová nehnuteľnosť pri Dunaji – bývanie, podnikanie alebo ich spojenie ! Hľadáte miesto

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

80,000 € 667 €/m²

Na predaj Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii Komárno !

Reality Komárno

Rodinný dom | 150 m²

Ideálny pre rodinu aj pár ! Znížená cena !!! Pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj, bezpečie a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Komárno

155,000 € 1033 €/m²

Na predaj rekreačná chata Kováčov, Štúrovo !

Reality Chľaba

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 85 m²

Útočisko pokoja pri prírode – rekreačná chata neďaleko Štúrova obec Chľaba časť Kováčov !!!

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

110,000 € 1294 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom Nové Zámky !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 346 m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv ! Henrieta Nemšovská - KN Reality

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Domy na predaj Nové Zámky

260,000 € 751 €/m²

Predám 3izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Myjava

109,990 € 1719 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na Čajkovského ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

132,000 € 4443 €/m²

Novinka
Novinka

Komerčný objekt s pozemkom – možnosť zmeny na rodinný dom

Reality Okoč

Objekt pre obchod | Námestie 1. mája | 110 m²

Na predaj: Budova obchodu a služieb s veľkým pozemkom – ideálna na podnikanie alebo prestavbu n

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Okoč

119,000 € 1082 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Obchodný priestor v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Námestie Ármina Vámbéryho | 258 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor, nachádzajúci sa vo výnimočnej lokalite priamo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

350,000 € 1357 €/m²

3-izbový dom po kompletnej rekonštrukcii-bez ďalších investícií

Reality Ohrady

Rodinný dom | Pod záhradami | 90 m²

REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ DOM S TERASOU – OHRADY, PRIPRAVENÝ NA OKAMŽITÉ BÝVANIE Hľadáte dom, do

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

CHATA NA PREDAJ – VAMPIL – PLAVECKÝ ŠTVRTOK

Reality Plavecký Štvrtok

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 69 m²

Miesto, kde naozaj vypnete. Len kúsok od Bratislavy. Ponúkame na predaj útulnú 3-izbovú chatu

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

144,900 € 2100 €/m²

PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Velkometrážny 2 izb. byt na predaj

Reality Krupina

2 izbový byt | Tehelná | 72 m²

Predaj: Priestranný 2-izbový byt (71 m²) s NÁDHERNOU Predzáhradkou v Krupine! Hľadáte ideálne b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Krupina

99,900 € 1388 €/m²

Exkluzívne 1 izbový byt v centre mesta Bošany

Reality Bošany

1 izbový byt | Janka Kráľa | 34 m²

Zenith-Reality Vám exkluzívne ponuka na predaj 1 izbový priestranný byt v centre mesta Bošany .

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bošany

86,000 € 2529 €/m²

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Výnimočný investičný priestor v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Kukucínova | 78.74 m²

Ponúkame na predaj jedinečný multifunkčný priestor s celkovou výmerou 78,74 m², situovaný na za

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

118,000 € 1499 €/m²

2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ PRI N-CENTRE ,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

REZERVOVANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt na Chrenovej, TR.A. Hlinku, čiastočná rek

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

Priestor pre veľké plány: Multifunkčný areál pripravený na vašu výrobu

Reality Nitra

Výrobný objekt | Pražská | 2,371 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Na predaj výrobno - skladový areál Nitra – širšie centrum – Pražská ul. Re

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Nitra

920,000 € 388 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, KLOKOČINA, 76m2, BALKÓN

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3,5-izbový byt na Klokočine, Partizánska ul., OV, 76 m2, 2.p./7.p.,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2132 €/m²

člen NARKS

CHRENOVÁ I, 3-IZBOVÝ BYT, 80m2, BALKÓN

Reality Nitra

3 izbový byt | 80 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3-izbový byt v Nitre, 80 m2, plastové okná, upravená kúpeľňa, dr

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ, 3x BALKÓN, SUPER PONUKA!

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 58 m²

PREDANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt v Nitre, Chrenová- Výstavná ul., OV, 58m2, 2p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

člen NARKS

TOP CENA - Dobre dispozične riešený 2i byt vhodný na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 50 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2i byt vo vyníkajúcej lokalite Ružinova – Rumančeko

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,990 € 3800 €/m²

TOP PONUKA: 4-izbový dom so záhradou za skvelú cenu – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pri pálenici | 115 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Ivanke pri Dunaji Ponúkame na predaj prí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

299,000 € 2600 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ garsónka, 23 m2 s loggiou, okres Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

32,000 € 1391 €/m²

3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením, 2 komínmi a dvorom – Košice, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 72.8 m²

Realitná kancelária FINIX REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

257,000 € 3530 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie