Neobyčajný veľký dom v obklopení Strážovských vrchov na predaj

Reality Kšinná

Rodinný dom | 330 m²

Veľká prevažne kamenná budova bývalej školy s krásnou viac ako 100 ročnou Lipou na pozemku v ma

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kšinná

169,000 € 512 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

Vymeňte mestský hluk za ticho Bystričky: Domček s dušou a potenciálom

Reality Ozdín

Rodinný dom | 90 m²

Únik z mestského chaosu do oázy ticha a kľudu. Tento útulný domček v malebnej dedinke Bystrička

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Čiastočne zrekonštruovaný dom na takmer 2000 m2 pozemku na okraji obce Moča

Reality Moča

Rodinný dom | 80 m²

Tento očarujúci dvojizbový gángový dom predstavuje ideálne útočisko pre každého, kto hľadá aute

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moča

86,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčná budova so súkromným bytom, Veľká Lesná

Reality Veľká Lesná

Objekt pre obchod | 140 m²

V samotnom centre obce Veľká Lesná sa nachádza táto polyfunkčná budova. Na poschodí je situovan

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľká Lesná

225,000 € 1893 €/m²

člen NARKS

Romantická drevenica s garážou, upraveným pozemkom a terasou na posedenie pri rannej káve

Reality Pribiš

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Drevenica s červenou strechou v malebnej oravskej dedine, pripravená na okamžité využívanie. Sú

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribiš

136,000 € 1813 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

7-izbová drevenica s pekným pozemkom

Reality Podbiel

Rodinný dom | 200 m²

Výnimočnosťou tejto nehnuteľnosť je, že je súčasťou pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podbiel

259,000 € 1295 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky domček s krásnym 11 árovým pozemkom len pár km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bánov, situovaný v pokojne

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánov

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 125 m²

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach Predstavte si: ran

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

229,000 € 1912 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne - Rodinný dom so strategickou polohou a nekonečnými možnosťami podnikania

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 111 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním priamo na hranici s Maďarskom? Tento zateplený

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

69,900 € 630 €/m²

člen NARKS

Útulná chata v tichom lesíku pri obci Olešná

Reality Olešná

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

Táto príjemná chata sa nachádza v pokojnej časti obce Olešná, obklopená zeleňou a šumom potoka,

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

75,000 € 1316 €/m²

člen NARKS

22ha usadlosť na polosamote, okres Rimavská sobota

Reality Uzovská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Uzovská Panica

499,000 € 4158 €/m²

člen NARKS

Drevenička na polosamote Klenovec

Reality Klenovec

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj drevenička na polosamote na klenovských lazoch. Drevenička má kuchyňu a jednu izbu. M

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Klenovec

69,000 € 1150 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s vínnou pivnicou na vinohrade v obci Gbelce

Reality Gbelce

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Tento poschodový vínny domček sa nachádza na vrchu viničného vŕšku, na okraji obce Gbelce. Má d

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gbelce

29,900 € 664 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu na podnikateľské účely v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 250 m²

Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

88,000 € 352 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka - dom v pokojnej časti mesta Vranov nad Topľou – Čemerné

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoje miesto a zároveň budete mať mesto na dosah? T

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

člen NARKS

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS

Jednoduchý dom na dobré bývanie, aj na oddych v obci Tešmák, okres Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | 135 m²

Rodinný dom sa nachádza v obci Tešmák, okres Levice. Dom stojí v strede obce, na tichej ulici m

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šahy

50,000 € 370 €/m²

člen NARKS

Vidiecky rodinný dom 2v1 s potenciálom, Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 98 m²

Hľadáte domov s atmosférou vidieka, no stále v rámci mesta, navyše s investičným potenciálom? T

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malacky

198,000 € 2020 €/m²

člen NARKS

Domček v obci České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj posledný domček na spoločnom dvore. Dom má na prízemí 1 izbičku, kúpeľňu, kuchyňu. Na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

29,000 € 363 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: 100-ročná škola v Lukovištiach

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 350 m²

Exkluzívne na predaj jubilejná 100-ročná škola v obci Lukovištia. Škola má na prízemí 3 miestno

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

85,000 € 254 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie