HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, tichá štvrť na IBV - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

273,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Čereňany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čereňany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čereňany

135,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hurbanovo, Zelený Háj

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

123,990 € 1008 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poprad, Kvetnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kuklov, 4 rodinné domy za cenu jedného - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kuklov

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kuklov

195,000 € 650 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Farná, s krásnym pozemkom, čiastočne zrekonštruovaná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Farná

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Farná

28,000 € 1120 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Borová, 9.125m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borová

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borová

410,000 € 3417 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko, A. Rudnaya

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

90,000 € 1552 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bzovská Lehôtka, s veľkým pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bzovská Lehôtka

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bzovská Lehôtka

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: PK-729

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Župkov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Župkov

Rodinný dom | 184 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Anežka Čurillová, kontakt: 0907 979 935, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Župkov

119,000 € 647 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RUŽINOVE – IDEÁLNY PRE RODINU, PODNIKANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 237 m²

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2531 €/m²

ADOMIS - predáme 2izbový bezbariérový byt 62m2, loggia, Dvorkinova ul.Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Dvorkinova | 62 m²

Keď hľadáte pekný 2-izbový byt s bezbariérovým prístupom z chodníka obklopený zeleňou, navyše s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

178,500 € 2879 €/m²

Novinka
Novinka

Celoročná CHATA S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM - DOMAŠA–DOBRÁ, Na Hôrke

Reality Kvakovce

Chata, drevenica, zrub | Na hôrke | 90 m²

Existujú chaty, kde prespíte víkend. A potom existujú miesta, kde otvoríte ráno dvere na terasu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

209,000 € 2322 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj podnikateľský priestor - 3 izbový byt, Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na predaj Komárno

105,000 € 1694 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 200 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obľúbenej lokalite Komárna - v Bene. Umiestnenie schodiš

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

186,000 € 930 €/m²

Na predaj murovaný priestranný rodinný dom v Marcelovej, Komárno

Reality Marcelová

Rodinný dom | 132 m²

Ponúkame na predaj prízemný murovaný 4 izbový rodinný dom v obci Marcelová, v okrese Komárno, k

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Marcelová

100,000 € 758 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichom peknom prostredí v tesnej blízkost

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Komárno

120,000 € 453 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - podnikateľský priestor, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Komárno

105,000 € 1694 €/m²

Na predaj pekný 1 izbový byt, Jazerná, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Na predaj garsónka v dobrej lokalite, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Ponúkame na predaj garsónku v slušnom stave. Byt má výmeru takmer 20m2, je čiastočne zrekonštru

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

Dva domy v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom a objekt ktorý sa momentálne využíva na podnikanie. Tieto stavby

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

179,000 € 994 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, tehlový, ul. Priateľstva, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 63 m²

Ponúkame na predaj tehlový byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový. Rekonštrukciou a umiestnením kuchyn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1348 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie