Predaj drevenica - Stankovany - exkluzívne

Reality Stankovany

Chata, drevenica, zrub | 84 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj drevenicu v obc

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stankovany

45,000 € 536 €/m²

PREDAJ - Hospodárska usadlosť - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok s

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detva

255,000 € 1700 €/m²

Na predaj zabehnutú predajňu potravín a pohostinstvo v Prestavlkoch

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 170 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka budovu so zabehnutou predajňou potravín

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

PREDAJ - 3 izbový byt s garážou - Slatinské Lazy

Reality Detva

3 izbový byt | 91 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 b

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Detva

119,000 € 1308 €/m²

Na predaj 2 izb byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk| 0902 380 663) ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Banske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

Na predaj obchodný priestor v priamom centre Banskej Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 275 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663), ponúka na predaj obchodný priestor v ce

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

360,000 € 1309 €/m²

Predaj rodinný dom v Žiari nad Hronom- IBV

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka 🏡 na predaj rodinný dom v Žiari nad Hrono

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

330,000 € 1500 €/m²

PREDAJ rodinný dom Zaježová 2 domy veľký pozemok 2 985 m² hospodárska usadlosť pokojná lokalita

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 273 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť situovanú v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

199,000 € 729 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Det

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

99,000 € 660 €/m²

Na predaj reštaurácia "ZUBOR"

Reality Volkovce

Reštaurácia | 1,431 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421915962557 ponúka na predaj bývalý motorest "ZUBOR" v ob

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Volkovce

268,000 € 187 €/m²

Na predaj rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 160 m²

Xemar (monika.dianova@xemar.sk alebo +421915962557 ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

569,900 € 3562 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!!Predaj 4 izbový byt Fiľakovo

Reality Fiľakovo

4 izbový byt | 91 m²

XEMAR ( milota.tothova@xemar.sk alebo( 0918 971 292 ) ponúka na predaj 4-izbový byt s balkónom

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

82,000 € 901 €/m²

Na predaj chata v Brezne

Reality Nemecká

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj chatu

Publikované: 29.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemecká

160,000 € 900 €/m²

Predaj záhradná chatka s pozemkom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Záhradná chatka | 20 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj záhradnú chatku s atraktívny

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 120 €/m²

PREDAJ 2 izb. byt Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 40.7 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 2 izb. byt na Donoval

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

141,000 € 3464 €/m²

Predaj 2 bytové jednotky v jednom dome – bývaj a prenajímaj - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 260 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v m

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

222,000 € 854 €/m²

Predaj rodinný dom centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

580,000 € 2636 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Šoltýska

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s murovanou garáž

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

PREDAJ Rodinny dom, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 145 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj rodinný dom pár minút

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

298,000 € 2055 €/m²

PREDAJ - Administratívno obchodná budova - Kriváň

Reality Kriváň

Obchodné priestory | 1,273 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj budovu s obchodnými a kancelá

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Kriváň

749,000 € 588 €/m²

PREDAJ - Rekreačná chata v chatovej oblasti - Kokava Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chata, drevenica, zrub | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

119,990 € 1200 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s príslušenstvom

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zvolen

138,000 € 1380 €/m²

2i byt vo Zvolene / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 2i byt vo Zvolene na sídlisku Sek

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

110,000 € 2444 €/m²

PREDAJ - Prevádzkové priestory - Kriváň

Reality Kriváň

Prevádzkový areál | 0 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka predaj prevádzkové priestory DND v obci

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kriváň

595,000 €

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Upresniť hľadanie