KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

Administratívna budova na predaj, komerčný objekt, Martin - Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Ponúkam na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košút

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Martin

400,000 € 1143 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Priemyselný park, komerčné priestory na predaj, Martin - Priekopa.

Reality Martin

Objekt pre obchod | 20,000 m²

Ponúkame na predaj celý priemyslený areál vo výbornej lokalite v Martine, časť Košúty. Celý ar

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

Predáme rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Červené kopanice | 152 m²

Nonstop reality excluzívne predáva murovaný samostatne stojaci rodinný dom na ulici Červené kop

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

350,000 € 2303 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNE OBCHODNÉ - NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Reštauračné priestory | Horné bašty | 209 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Priestory na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ - NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM MESTA, výmera až 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Objekty na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNE Obchodné - nebytové priestory, Historické centrum mesta, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Priestory na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 17.06.2025
Objekty na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

PRIPRAVUJEME | Priestranný 3-izbový byt v srdci Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám v exkluzívnom zastúpení čoskoro ponúkne na predaj 3-i

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1913 €/m²

RD pre veľkú rodinu, Rišňovce, 5izieb, 3 kúpelne, 2 vstupy

Reality Nitra

Rodinný dom | Rišňovce | 260 m²

Priestranný rodinný dom v obci Rišňovce (18 km od Nitry) s rozlohou približne 260 m2 je určený

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 988 €/m²

Predaj rodinný dom Nitra, okrajová časť mesta, 10 minut zastávka MHD

Reality Nitra

Rodinný dom | Pri Dobrotke | 120 m²

Na predaj starší zrekonštruovaný 3 izbový dom Nitra, v okrajovej mestskej časti, ulica Pri Dobr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Nitra

185,000 € 1542 €/m²

Na predaj útulná chatka v Dubnici nad Váhom – výnimočná ponuka!

Reality Ilava

Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²

Ponúkame na predaj chatku v krásnom a tichom prostredí Dubnice nad Váhom. Nehnuteľnosti sa v te

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

51,500 € 2395 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte komfort bytu, no nechcete sa vzdať výhod rodinného domu? Máme pre vás výnimočnú ponuku

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2946 €/m²

Reality Dubnica nad Váhom

Chata, drevenica, zrub | 21.5 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

51,500 € 2395 €/m²

Komfort domu v byte – 3i byt so záhradou, garážou a parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 56 m²

Hľadáte pohodlie bytu, no s pocitom života ako v rodinnom dome? Máme pre vás ideálne riešenie –

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčín

195,000 € 3482 €/m²

REZERVOVANÉ !! Klimatizovaný 3-izbový byt s balkónom a vlastným kúrením, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 75 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dispozične veľmi dobre riešený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadá

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2200 €/m²

REZERVOVANÝ - Byt s panoramatickým výhľadom – Trenčín Juh, Západná ulica (11/11)

Reality Trenčín

1 izbový byt | Západná | 34 m²

REZERVOVANÝ Hľadáte byt v jednej z najžiadanejších lokalít Trenčína, kde máte všetko doslova na

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Trenčín

99,000 € 2912 €/m²

Priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Horný Hričov

Reality Horný Hričov

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája výhody bytu s komfortom takmer rodinného domu? TUreality ponúkajú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

165,000 € 2538 €/m²

Neibrs | 1 – izbový byt v rodinnej bytovke s parkovacím miestom

Reality Bernolákovo

1 izbový byt | Obilná | 30 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický 1-izbový byt v rodinnej bytovke, ktorý pr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA | Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii na predaj | obec SIRNÍK | Realitná kancelária Bývajte s Nami!

Reality Sirník

Rodinný dom | 150 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI V OBCI SIRNÍK Cena: 61 000 € EXKLUZÍVN

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sirník

61,000 € 407 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie