Moderný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 61.9 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou vo vy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1276 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Výrobné a skladovacie objekty s výbornou dostupnosťou na veľkom pozemku Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Lieskovská cesta | 1,112 m²

Realitná spoločnosť revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

750,000 € 674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Záhradná chatka s pekným vysporiadaným pozemkom Zvolen / Neresnica

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Neresnická cesta | 25 m²

Realitná spoločnosť Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

35,900 € 1436 €/m²

Polyfunkčné objekty s vlastným pozemkom a parkovaním blízko centra Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Dukelských hrdinov | 115 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Objekty na predaj Zvolen

204,000 € 1774 €/m²

Trojpodlažný 6 izbový rodinný dom na Kolibe - video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bellova | 280 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj 6 izbový výnimočný, funkcionalistický 3 pod

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

699,000 € 2496 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "..................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,000 € 3580 €/m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný......................................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5215 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,000 € 3580 €/m²

Znížená cena - Exkluzívna jedinečná ponuka - 2 1/2 izb. rodinný dom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Dunajská | 121 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový rodinný dom v Gabčíkove na 10á pozemku. Dom bol postavený v rok

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

135,000 € 1116 €/m²

Rodinný dom vo vidieckom štýle s veľkým pozemkom na predaj

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vidieckom štýle s veľkým pozemkom v meste Dunajská Streda, v

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

225,000 € 1731 €/m²

Malý rodinný dom s pozemkom v dobrej lokalite, v obci Kvetoslavov- Malý domček za cenu bytu

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Zelená | 34 m²

Exkluzívne Vám ponúkame menší rodinný dom v obci Kvetoslavov. Domček má rozlohu 34m2, dispozičn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

185,000 € 5441 €/m²

Na predaj 3 izbový RD v obci Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkáme Vám na predaj 3 izbový RD v boci Vojka nad Dunajom na 1292 m2 pozemku. Rodinný dom je

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

169,000 € 1690 €/m²

Nebytový priestor (ako 2-izbový byt) Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,000 € 2092 €/m²

5izbový rodinný dom v obci Ohrady - exkluzívna ponuka

Reality Ohrady

Rodinný dom | hlavná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 5izbový rodinný dom v obci Ohrady. Veľkosť pozemku 12á, Zastavaná ploch

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ohrady

140,000 € 1400 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V UZAVRETOM AREÁLI – HRADNÝ KOPEC, MUDROŇOVA ULICA- STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 113 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou terasou, garážou a pivnicou v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priemyselný a skladový objekt

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Pribetská | 879 m²

Realitná kancelária Perfect Real, s.r.o. ponúka NA PREDAJ priemyselný objekt, ktorý sa nachádza

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

355,000 € 404 €/m²

12 apartmánov + 2 domy + 2 garáže + pozemok, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Veľký Meder | 500 m²

NA PREDAJ – Investičná nehnuteľnosť vo Veľkom Mederi – 2 rodinné domy, 2 pozemky, viacero bytov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Podnikateľský objekt v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Komárno | 345 m²

🔶 Na predaj: moderný podnikateľský objekt blízko centra Hľadáš ideálny priestor na podnikanie

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Komárno

Cena na vyžiadanie

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

APARTMÁNY na predaj - INVESTÍCIA, PODNIKANIE pri kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Veľký Meder | 500 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Priestranný 3 izbový byt s GARÁŽOU a so záhradkou v štvorbytovke v obci Zlaté Klasy- výborná lokalita

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame priestranný, 3 izbový byt na ulici Školská, v obci Zlaté Klasy. Byt sa

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

135,000 € 1824 €/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

5 izbový byt, 110m2 na predaj,Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Upresniť hľadanie