Rodinný dom | 110 m²
SHARK REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj príjemný 3-izbový rodinný dom, nachádza
93,000 € 845 €/m²
Obchodné priestory | Nálepkova | 80.4 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj svetlý a priestranný obchodný priestor nachádzajúci sa v polyfu
225,000 € 2799 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 620 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj zabehnutý penzión s reštauračnou prevádzkou, situovaný v príjem
Info v RK
2 izbový byt | Mier | 60 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn
190,000 € 3167 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v Hra
170,000 € 2833 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj väčší rodinný dom v obci známej z populárneho TV seriálu - v Novej Lehote, okres Nové
169,000 € 1127 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3‑izbový byt s balkónom o výmere 74 m², situ
195,000 € 2635 €/m²
Rodinný dom | Matúškova | 200 m²
12300 - Na predaj veľký rodinný dom, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite mesta Piešťany, v šir
390,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
V tichej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite Topoľčian ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovo
195,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 433 m²
Ponúkame na predaj jedinečný objekt v obci PODOLIE s veľkorysým pozemkom 1277 m², ktorý je prís
199,000 € 460 €/m²
Rodinný dom | Považská | 140 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v
205,000 € 1464 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.
105,000 € 1909 €/m²
3 izbový byt | Štúrová | 68 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom blízko centra, Štúrova ulica. Nachádza sa na 5 /7
166,000 € 2441 €/m²
Rodinný dom | - | 260 m²
Ponúkame na predaj kvalitne postavený a mimoriadne udržiavaný 6-izbový rodinný dom v obľúbenej
257,500 € 990 €/m²
Rodinný dom | Gúgska | 160 m²
Pripravujeme na predaj rodinný dom s 10-árovým pozemkom blízko centre mesta Nové Zámky. Dom je
260,000 € 1625 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²
BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTO
209,000 € 4321 €/m²
3 izbový byt | Vazovova | 70.72 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Starom meste na Vazovovej ulic
323,000 € 4567 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 31.4 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj bezúdržbovú rekreačnú chatku s krytou terasou a vlastným pozem
39,990 € 1274 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:505 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Rudlov, situovaný na veľkorysom pozem
88,900 € 88900 €/m²
2 izbový byt | Ulica Matice slovenskej | 54 m²
Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný, čia
159,000 € 2944 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom – chalupu v obci Michalová, vhodnú na
139,900 € 933 €/m²
Rodinný dom | Polomka | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom v podhorskej dedinke Polomka - Nízke Tatry, okres Brez
179,000 € 663 €/m²
Rodinný dom | Horná Lehota | 107 m²
Ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný rekreačný dom v malebnej obci Horná Lehota, situova
124,000 € 1159 €/m²
Farmárska usadlosť | Nezadaná | 200 m²
Predstavte si miesto, kde vás ráno budí len šum lesa, spev vtákov a zvuk tečúcej riečky. Miesto
260,000 € 1300 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.