U NÁS !!! Pekný 2i byt, REKONŠTRUKCIA, SLOV.ROZHLAS, Fazuľová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne zariadený 2-izbový byt orientovaný

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na prenájom úplne nový prémiový 2 izbový byt s terasou na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom úplne nový doteraz neobývaný prémiový 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt 61,97 m², SKY PARK | garáž, výhľad, dizajn, top lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 6923 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱PANORAMA CITY - 2-izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 56 m²

Slnečný 2-izbový byt v Panorama City s bezkonkurenčným výhľadom. Realitná kancelária Nuera Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱PRENÁJOM - 2-izbový byt pri Medickej záhrade, Cukrová ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cukrová | 56.72 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt, navrhnutý arch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb Stare Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izb.byt na Štetinovej ulici v Starom meste pri prezidentskom paláci.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PRIESTRANNOU TERASOU V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 105 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s veľkorysou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3667 €/m²

TICHÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA PODHRADIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 60 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4983 €/m²

PRENÁJOM 2izb byt Záhrebská Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s výťahom v Starom mest

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ŠTÝLOVÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staromestská | 52.43 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka štýlový 2-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7610 €/m²

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Novinka
Novinka

Strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 40 m²

ProHome Real Estate ponúka na predaj strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

311,000 € 7775 €/m²

Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

RentHub I Krásny 1,5i byt s výhľadom na Dunaj I Eurovea I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 40.1 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený by

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÝ | RentHub | Prémiový 2i byt SKY PARK 4 | loggia, garáž |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Ranná káva na loggii, večer park a perfektný výhľad pod oknami. Tento úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Mestská vila | 2i byt | charakter & atmosféra | centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 43 m²

Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,040 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie