BABONY TREI Prenájom charizmatický 2-izbový byt pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Brnianska | 63 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom charizmatický 2-izbový byt s v

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BabonyTRE I SKY PARK_4.veža_Prenájom 2-izb. byt s výhľadom do parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom praktický a funkčne zariadený 2-izbový byt s parkovacím miesto

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

Babony TRE I Prenájom Priestranný 1,5-izbový apartmán s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poštová | 71.52 m²

Babony TRE | Prenájom Nadštandardný 1,5-izbový apartmán s veľkorysou terasou v srdci Starého Me

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

WFG | Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prenájom na Mozartovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova 12 | 48 m²

Moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prenájom na Mozartovej ulici UPgreat ponúka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

Prenájom 2 izb bytu v centre BA pri hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 66 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový zrekonštruovaný, priestranný byt v centre Bratislavy na ulici Pal

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

100 €/deň 2 €/deň/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Kúpa 1 ,2 izbový byt v Centre ,HOTOVOSŤ www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta väčší 1 izbový alebo 2 izbový byt v Starom meste, širšie cent

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4545 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Industriálny 2i s vysokými stropmi v srdci Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Betón, sklo a vertikálny priestor na najprestížnejšej adrese Bratislavy. Sú nehnuteľnosti, ktor

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt na Šoltésovej ulici Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 55 m²

Bývanie snov na Šoltésovej ulici! Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt na Šoltésovej ulici

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Výkup menších bytov v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Máte byt v Bratislave a okolí, ktorý chcete predať? 1. realitná a aukčná spoločnosť má pre vás

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Luxusný 2izb. byt, 82 m2 + terasa 7,5 m2 s parkovacím miestom, River Park - Bratislava I.