PRENAJATÝ | prenájom | zariadený 2i byt SKY PARK 4 | loggia, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 53 m²

V projekte, kde má takmer každý byt „najlepší výhľad a dizajn“, je niekedy najväčšou výhodou je

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prenájom - Butikový 1,5i apartmán s balkónom |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 43 m²

Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Prenájom 3 izbového veľkometrážneho bytu na Hviezdoslavovom námestí Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor, ktorý je vhodný na bývanie a aj na kancelárske

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

MÁTE NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V STAROM MESTE? OZVITE SA NÁM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom Meste. Klient je seriózny, má vyriešené f

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt vo Vydrici Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne kompletne zariadený 2-izbový byt v jedinečnom projekte V

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbového bytu v centre mesta – Mickiewiczova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 45.5 m²

Bond Reality ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite centra mesta na Mi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

Na prenájom veľký 2-izb. byt v srdci Starého mesta - Jedlíkova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jedlíkova | 73 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt vo výmere 73,04

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbového bytu v centre mesta ul. Špitálska, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 45 m²

Miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova… Na obľúbenej Špitálskej ulici vás čaká štýlový 2-i

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PARKOVANÍM A VÝHĽADOM NA MESTO, VLČKOVA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, luxusne zariadený dvoj izbový byt s dvoma BALKÓNOMI, pivnicou a

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE Predaj 2i bytu, ul. Bukureštská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 48.87 m²

Na predaj krásny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blízko vlakovej s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5218 €/m²

AVENUE | TOPPONUKA 1,5i byt VYDRICA historické centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom štýlový 1,5-izbový byt v prestížnom projekte Vy

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE RE| MODERNÉ BÝVANIE HORSKÝ PARK 2-izb. byt Gaštanová

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gaštanová | 52 m²

AVENUE RE / by team LEXXUS vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-iz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Egypt, Hurgáda, aparmány

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hurgáda, Egypt | 67 m²

Predáme partmány v Hurgáde v Egypte: Projekt - AQUA INFINITY - Dokončenie: December 2024 (aktuá

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

34,650 € 517 €/m²

Proxenta - apartmán na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán Bratislava-Staré Mesto, Mýtna ul. - novostavba PROXE

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

305,000 € 5865 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

prenájom zariadeného 2-izb. bytu, Mozartova ul., Staré Mesto, blízko Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na ul. Mozartova, Staré Mesto v blízkosti Horského parku. Výme

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3i byt za cenu 2i bytu, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt v cene 2i bytu, Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie