MIKELSSEN - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s úžasným výhľadom na Karadžičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Karadžičova | 78 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom krásny 1,5 izbový byt na Kozej ulici v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 50 m²

HERRYS - Na prenájom krásny 1,5 izbový byt na Kozej ulici v Starom Meste s parkovaním Realitná

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 54 m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom staromestský priestranný 2 izbový byt na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 114.55 m²

HERRYS - Na prenájom staromestský priestranný 2 izbový byt na Laurinskej ulici Realitná kancel

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný......................................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5215 €/m²

Príjemný 2i byt 53 m2, s lodžiou vo výbornej lokalite, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 53 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 2i byt 53 m2, s lodžiou vo výbornej lokalite, STEIN Dispozícia:

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadám 2i byt, 47 m2, Petržalka, Ružinov, K. Ves, N. Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bratislava | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt v Bratislave v Petržalke, Karlovej vsi, Ružinove či Novom Meste. Rozloha by

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

165,000 €

člen NARKS

EUROVEA TOWER, klimatizovaný 2 izbový byt na 36.poschodí, s recepciou 24/7, parkovaním aj pivnicou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50 m²

Exkluzívna ponuka pre Vás na prenájom 2 izbový byt v prvom slovenskom mrakodrape EUROVEA TOWER

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2 izb. DOBŠINSKÉHO ul., zariadený

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 36 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom menší útulný 2 izbový byt v Starom Mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bez provízie - Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 66 m²

Bez provízie RK. Ponúkame Vám na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v Starom Meste – Gunduličova ulica, pri Prezidentskom paláci, komfortné mestské bývanie v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 53.24 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom útulný 2-izb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, UL. 29 AUGUSTA, BRATISLAVA STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

PALISÁDY - 2 iz. byt, tehlový dom, kompletne zrekonštruovaný, vhodný pre pár, voľný ihneď.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Štetinova | 50 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2. Nachádza sa v tehlovom dome na ulici Štetinová v blízk

Publikované: 05.02.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

BABONY TRE | B2.15 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie