2 izbový byt | Dunajská | 77 m²
Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe v mestskej časti
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²
COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej
387,000 € 5131 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 56 m²
Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom veľmi pekný, priestran
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Čulenova | 55 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza
1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Továrenská | 45 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom luxusný dvojizbový byt v najtrendovej
1,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pribinova | 52 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v rezidenc
1,600 €/mesiac 31 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²
Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na
399,000 € 7083 €/m²
2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 97 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný mestský 2,5 izbový byt s
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Landererova | 53 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte
339,000 € 6396 €/m²
2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie
349,000 € 6724 €/m²
2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²
Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla
422,500 € 6428 €/m²
2 izbový byt | Partizánska | 75.54 m²
ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 2 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG
1,750 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Partizánska | 78.48 m²
2,400 €/mesiac 31 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pribinova | 62 m²
Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k
Info v RK
2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²
498,700 € 5288 €/m²
2 izbový byt | Okánikova | 52.1 m²
OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k
266,700 € 5119 €/m²
2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²
1,750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Drotárska cesta | 47 m²
ZENITH LUXURY prenajíma 2 izbový byt 1.05 s predzáhradkou , ktorý ponúka dokonalú kombináciu mo
990 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Drotárska cesta | 57 m²
Zenith Luxury s hrdosťou predstavuje 2 izbový byt s terasou č. 504 na prenájom , ktorý ponúka d
990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór
646,840 € 4389 €/m²
2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²
584,010 € 6371 €/m²
2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8
530,660 € 8518 €/m²
2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²
Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast
235,000 € 4608 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.