PRENÁJOM nadštandartne zariadeného 2i bytu pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K lomu | 55.2 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný, vzdušný a svetlý 2-izbový

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | EXKLUZÍVNY PRENÁJOM | ŠTÝLOVÝ BYT VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 47.4 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt v prestížnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na prenájom štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 37 m²

Ponúkame na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštandardným vybaven

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova ulica | 162 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený, dizajnový byt na prestížnej adrese v Staro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3395 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 37 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový 2-izbový byt s parkovaním vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | ulica | 37 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštand

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na prenájom 2 izb. byt, Dobšinského ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 36 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom menší útulný 2 izbový byt v Starom Mes

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

BÝVAJ PRVÝ V LUXUSNOM 2i byte, UNO POŠTOVA RESIDENCE, KLÍMA, CENTRUM, Poštová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poštová | 65 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne štýlovo zariadený 2i

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,140 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera: 7

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5520 €/m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 60 m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova) 2 izby kuchyňa spálňa kúpeľňa + WC balkón za

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.22 m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54 m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská) výmera: 54 m² 20. poschodie s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Nebytové priestory pod Hradom, ulica Mikulášska

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový nebytový priestor v lukratívnej lokalite priameho centr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj príjemný 2 izbový byt v tichej časti Palisád na Koreničovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 54 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie