2-i byt Sečovská ul., BA-Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 53.58 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 4442 €/m²

2izb BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA S TERASOU 29m2 s PARKOVANÍM a PIVNICOU ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84 m²

Na prenájom exkluzívny rožný 2- izbový byt, s terasou a podzemným garážovým státím, v projekte

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2+1, Kašmírska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izb. byt Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 68 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 68 m2 • balkón 2,89 m2 • 3. poschodie • Nezar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šumavskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šumavská | 55 m²

Ponuka 2 izbového bytu na prenájom na Šumavskej ulici v širšom centre pri OC Centrál. Byt má p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2+1, ul. Doležalova, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

Dizajnový 2i byt | Top lokalita - Nivy | Vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 42 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy -

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5712 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt so šatníkom a parkingom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

Tento slnečný 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou až 83 m2 a balkónom sa nachádza na Trenčianske

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 55.43 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,792 € 4669 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 51.58 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,182 € 4850 €/m²

Bývanie pri Štrkoveckom jazere – veľký 2-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 73 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľký, zariadený 2-izbový byt s te

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽOVÉ STÁTIE + PIVNIČNÁ KOBKA LEN ZA 350 000€ V PROJEKTE DOWNTOWN YARDS | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.98 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v Bratislave v prestížnom p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6252 €/m²

Slnečný úplne nový 2-izbový byt v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Slnečný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na Pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,650 € 33 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,58m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,999 € 3793 €/m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt - NIVY (energie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1309)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Upresniť hľadanie