2 izb. byt RUŽINOV Zimná komplet rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4771 €/m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariadený, PARKOVANIE, VEĽKÁ lodžia 7m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariade

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4878 €/m²

2-izbový byt s potenciálom / Nivy – 500 bytov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súťažná | 51.8 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s potenciálom, výhľadom do zelene a skvelou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3668 €/m²

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5093 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

2- izbový byt, 50m2, balkón, pivnica, predaj Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

CENTRAL ESTATES/ Príjemný čiastočne zariadený 2- izbový byt na predaj v Ružinove na Mierovej ul

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4840 €/m²

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 2IZB.BYT NA DOBREJ ADRESE, KVETNÁ ULICA, NIVY VOĽNÝ IHNEĎ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - MODERNE ZARIADENÝ, NOVO-ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZB. BYT RUŽINOV BA II - TREBIŠOVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 44.35 m²

XXL Reality Vám ponúka na prenájom moderne novo-zrekonštruovaný 2 izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Neibrs | Prenájom 2 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, balkón, výťah, kobka, Exnárova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom nový zrekonštruovaný 2 izb. byt s bal

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom klimatizovaného, moderne zariadeného 2-izbového bytu s loggiou a garážovým státím v bytovom dome na Ružinovskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 65 m²

Prenajmeme 2-izbový kompletne novozariadený byt 65 m2 na 8p/10 v tehlovom bytovom dome/novostav

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

M35 I Pravdivosť materiálov. Čistota formy. Autorský byt pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 59 m²

ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 59.15 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4396 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Hľadáme 2 IZBOVÝ BYT v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o nehnuteľnosť v tejto lokalite. Preferuje

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Máte záujem o rýchly predaj nehnuteľnosti?

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43 m²

S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1309)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie