RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

WFG | Na prenájom zariadený 1-izbový byt *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 1-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa - 2 -2,5 izbový byt - Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova | 60 m²

N102 - EMJU Súrne hľadám pre solventného konkrétneho klienta 2 - 2,5 izbový byt na Pavlovovej

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

290,000 € 4833 €/m²

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

PRENÁJOM - úplne nový a kompletne zariadený 2izb. byt.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | . | 0 m²

F026-212-SIMI Prenájom: Dvojizbový byt v bytovej zóne Ovocné sady Bratislava-Ružinov, časť Tr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac

NOVÝ BYT 73 m2! TOP lokalita EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²

!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v pres

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 75 m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový b

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj dvojizbového bytu na najlepšej adrese v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jadrová | 52.69 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj tento veľmi príjemný dvojizbový byt na Jadrovej ulici v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

202,500 € 3843 €/m²

Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Na prenájom veľký, priestranný 2-izbový plne zariadený byt v staršej novostavbe Celková výmera bytu je spolu 87 m2 - byt 75 m2 + terasa 9 m2 + balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 87 m²

Na prenájom veľký, priestranný 2-izbový plne zariadený byt v staršej novostavbe Celková výmera

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

** NOVOSTAVBA ** KOMPLET ZARIADENÝ A KLIMATIZOVANÝ 2 izb. byt s balkónom – REZEDOVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 51 m²

Dáme do prenájmu nádherný, komplet zariadený a klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom v novostav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

PRENÁJOM, 2-IZB. BYT, PRIEVOZSKÁ ULICA, BRATISLAVA - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v novostavby na Pri

Publikované: 22.02.2022 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - VALEN | Pokojné bývanie v Ružinove s výbornou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60.22 m²

Objavte príjemné mestské bývanie v skvelej lokalite. Zeleň, skvelá občianska vybavenosť a výbor

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.99 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a presvetleným interiérom? Ponúkame výnimoč

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,265 € 5879 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.63 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,267 € 5390 €/m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE PRI JAZERE, SEDMOKRÁSKOVÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sedmokrásková | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľký, slnečný 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, pivnicou v novostavbe

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RK4 - Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb.byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb. byt v cene do 200 000 €. Byt by mal mať 2 samostatné nep

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8551)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie