BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

REB.SK Prenájom 2,5 izbového bytu širšie centrum - Dulovo nám. BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2,5-izbový byt s celkovou výmerou 63 m², situovaný vo

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

prenájom 2-izbový byt, 60m2,loggia,parkovanie, OSTREDKY- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

OSTREDKY | Ružinov | 2-izbový byt 60 m² | loggia | parkovanie REB.sk ponúka na prenájom priest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šalviová | 55 m²

Ponúkame na prenájom menší, kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt s klimatizá

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izbový byt v projekte III veže

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

REB.SK ponúka na prenájom moderný a vzdušný 2-izbový byt o výmere 62 m² situovaný na 18. poscho

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 68 m²

REB.SK ponúka na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom komplexe UNIVERS

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RENATAS | REZERVOVANÝ | 2-IZBOVÝ BYT RUŽINOVSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5789 €/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 52 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na prenájom útulný menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bývanie v zrekonštruovanom 2-izbovom byte v obľúbenej novostavbe EDEN PARK, Bratislava – Ružinov, Drieňová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj moderné bývanie v zrekonštruovanom 2-i

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

Kompletne zrekonštrovaný 2- izbový byt v Ružinove v novostavbe Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 51.95 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 2- izbovy kompletne zrekonštruovaný byt v Ru

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 5195 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Hanácka v meststkej časti Ružinov-Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Exnárova v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 50.2 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4779 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt orientovaný do zelene

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 47 m²

Ponúkame vám miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova. Na Rezedovej ulici v Ružinove na vás

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,000 € 4936 €/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

PRENÁJOM 2,5 izbový byt + parking Galvaniho BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 57 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt Ovocné Sady BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 54 m²

Pre konkrétneho dlhoročného klienta súrne hľadám na kúpu 2 izbový byt v Ovocných sadoch v Brat

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4630 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie