PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NARCISOVÁ – 2 BALKÓNY, ZARIADENÝ, PRI OC RETRO – 750 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 2-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pekný 2 izbový byt, Dulovo námestie, lokalita Nivy 4/5

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dulovom námesti v lokalite Nivy o veľkosti 57 m2. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 4526 €/m²

Butikový 2 izbový apartmán s loggiou v novostavbe z r.2023 Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4785 €/m²

Veľký, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s exteriérom v NÍZKONÁKLADOVEJ novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 75.7 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s veľkým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,900 € 4754 €/m²

RentHub | Moderneý 2-i byt | Páričkova | bez provízie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt v novostavbe na ulici Páričkova. Hľa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu v príjemnej a žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v príjemnej a žiadanej lokalite Ružinov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2i byt s pokojnou atmosférou a parkovaním, Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame bývanie v pokojnom dome z roku 1930, neďaleko trhoviska Miletičova. Dispozícia bytu s

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3831 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne: Svetlý 2-izbový byt s balkónom a kompletným vybavením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64.2 m²

Hľadáte byt do ktorého sa stačí len nasťahovať bez ďalších investícií? Tento priestranný a komp

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANE: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie