NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 70 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom 2-izbový byt, Parking, pivnica - MORUŠE-Ivanská Cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 41 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Apollisu na Prievozskej ulici. Úžitková plocha: 40 m² Bal

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

2,5 izbový byt na prenájom vo vyhladávanej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkam na prenájom 2,5-izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,500 € 6309 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4596 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4402 €/m²

PREDAJ 2 izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²

RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 6009 €/m²

Prenájom: 2-izb. byt s výhľadom na zeleň –Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Moderný 2i byt s AC a šatníkom na Metodovej – Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 37 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelária F-one Reali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Prenájom | Moderný 2 izbový byt v Bratislave - lokalita Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 36 m²

F-one reality vám ponúka na prenájom moderný a vkusne zariadený 1,5-izbový byt situovaný v obľú

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, 1x parkovacie miesto, Prievozska ulica. Úžitk

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

65 €/deň 2 €/deň/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom | Trnavská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 57.3 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4099 €/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXNÁROVA – 2i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51.2 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4686 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novost. EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe EDEN PARK, Drieňová ulica. Byt má výmeru 50,26

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

870 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5300 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 7252 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie