2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at
209,990 € 3684 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
299,000 € 4851 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²
Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov
247,000 € 5041 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r
248,000 € 4960 €/m²
2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s
249,000 € 4368 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²
IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v
269,000 € 4214 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
238,000 € 5042 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l
229,990 € 4035 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²
slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom
230,000 € 4234 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave
Info v RK
2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²
Ste tvorivý typ a tvorba interiéru je vašim hobby? Máme v ponuke práve pre vás VEĽKÝ byt 79 m
236,900 € 2961 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²
Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred
328,000 € 4754 €/m²
2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento
269,000 € 4304 €/m²
2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb
299,900 € 4194 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom
284,900 € 4993 €/m²
2 izbový byt | Česká | 59.7 m²
Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v
249,900 € 4186 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²
Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,
237,000 € 4224 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B
308,000 € 4798 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²
Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo
237,000 € 4122 €/m²
2 izbový byt | Riazanská | 55 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite B
236,900 € 4307 €/m²
2 izbový byt | Kraskova | 62 m²
Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti
275,000 € 4435 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.