3 izbový byt | 77 m²
Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries
98,000 € 1273 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Žriedlova dolina 972/4 | 312 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný poze
309,000 € 1599 €/m²
Rodinný dom | Pod Vŕškami | 0 m²
Na predaj viacgeneračný rodinný dom 🏡, ktorý očarí svojou polohou, výhľadmi na Myjavské kopanic
175,000 €
Rodinný dom | 200 m²
SHARK REAL ponúka na predaj budovu v úplnom centre mesta určenú na podnikanie aj bývanie v jed
189,000 € 945 €/m²
Rodinný dom | Brezová pod Bradlom | 80 m²
SHARK REAL Vám ponúka na predaj romantický dvojizbový domček v tichej lokalite Brezovej pod Bra
87,000 € 1088 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brezová pod Bradlom | 80 m²
SHARK REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj romantický dvojizbový domček v tichej lokalite Brezo
87,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | M.R. Štefánika | 140 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj peknú nehnuteľnosťv meste Brezová pod Bradlom. Nehnuteľnosť
189,000 € 1279 €/m²
Priestor pre výrobu | Ulica Dolný Štverník | 808 m²
Ponúkame vám na predaj výrobné priestory s kanceláriami a sociálnym zázemím pre zamestnancov vh
Cena dohodou
Obchodné priestory | 48 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor na adrese D. Jurkoviča v Brezovej pod Bradlom, vhodný pre
Cena dohodou
3 izbový byt | Nám. 7. apríla | 62 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 62m2, ktorý sa nachádza na 7. poschodí bytového domu v
83,000 € 1339 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=DU01uq6tY7Q V exkluzívnom zastúpení majiteľa d
79,000 € 439 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom
125,000 € 156 €/m²
Rodinný dom | 1,403 m²
F043-12-PAMO NOVINKA! V exkluzívnom zastúpení majiteľa domu Vám ponúkame na predaj jedinečnú e
189,000 € 135 €/m²
Rodinný dom | Dolina | 300 m²
F004 - 12 - PAMO Exkluzívne rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v okrajovej časti mesta. Dom
165,000 € 550 €/m²
3 izbový byt | Dr. Št. Osuského | 64 m²
F053-113-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa bytu ponúkame na predaj 3 izbový byt v Brezovej
88,900 € 1389 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 863 m²
F049-13-PAMO Ponúkame na predaj exkluzívne útulnú záhradnú chatku situovanú v obľúbenej záhrad
22,000 € 25 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: MY-7
84,900 € 1306 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Horný Rad | 400 m²
Brezová pod Bradlom | nebytový priestor | 400 m² | rampa | sklad Veľkorysý obchodný priestor
800 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Orná pôda | Baranecká | 8,421 m²
Brezová pod Bradlom | 8421 m² | orná pôda | mimo zastavaného územia | priamo pri priehrade Poz
45,000 € 5 €/m²
Rekreačný pozemok | 17,023 m²
Pre tých, čo potrebujú občas vypnúť… úplne Hľadáš miesto, kde sa dá na chvíľu uniknúť svetu? Od
62,500 € 4 €/m²
Reštaurácia | Horný Rad | 400 m²
800 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | . | 0 m²
TIMA Real ponúka na predaj administratívnu budovu nachádzajúcu sa v Brezovej pod Bradlom, v are
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.