TIMA Real ponúka krásny slnečný pozemok na predaj

Reality Brezová pod Bradlom

Iný poľnohosp. pozemok | Minárčiných | 3,510 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky ležiace pri sebe. Nachádzajú sa medzi mestami Brezová pod Bradlo

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

24,570 € 7 €/m²

Pozemok - záhrada a zastavané plochy a nádvoria na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Záhrada | 501 | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Pozemky - orná pôda na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - ornú pôdu v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Brezová pod Bradlom - 3.800 m2 Stavebný pozemok

Reality Brezová pod Bradlom

Pozemok pre rodinné domy | Ulica u Držkovcov | 3,810 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 3.793 m2 v pokojnej lokalite

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

35,000 € 9 €/m²

4-izbový byt s výhľadom, ktorý nekúpiš každý deň – Brezová pod Bradlom, 81 m²

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | Horný rad | 81 m²

VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1296 €/m²

Na predaj bytový dom v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | J. M. Hurbana | 342 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj bytový dom nachádzajúci sa v príjemnej časti mesta Brez

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

215,000 € 806 €/m²

Polyfunkčný dom pri fontáne v srdci Brezovej, bývanie i podnikanie!

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 140 m²

V mestečku Brezová pod Bradlom s Mohylou a náhrobkom M. R. Štefánika, na ulici toho istého mena

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

1 € 0 €/m²

Na predaj budova na komerčné využitie za cenu rodinného domu!

Reality Brezová pod Bradlom

Obchodné priestory | 1,000 m²

V priamom zastúpení vlastníkov, v meste Brezová pod Bradlom, ponúkame na predaj podlažnú budovu

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezová pod Bradlom

1 € 0 €/m²

Na predaj usadlosť v Žriedlovej doline

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Ulica Žriedlova dolina | 160 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj rodinnú usadlosť na peknom a pokojnom mieste - Žriedlov

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

184,000 € 1150 €/m²

PREDAJ rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 113 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Dom je v po čiasto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

89,000 € 788 €/m²

AZ. Unikátna rodinná usadlosť pod lesom na predaj

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 191 m²

Vážení zákazníci, do ponuky pridávame jedinečnú nehnuteľnosť s množstvom benefitov, ktorá sa na

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

439,900 € 2303 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt (99 m²) s pozemkom, terasou, 2 balkónmi a garážami – Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 99 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový tehlový byt s nadštandardnou výmerou 99 m², situovaný v p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1061 €/m²

Predaj nebytového priestoru 57 m²

Reality Brezová pod Bradlom

Objekt pre obchod | 57 m²

Predám nebytový priestor, prevádzku kozmetického a masérskeho salónu o rozlohe 57 m² v OV, s po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezová pod Bradlom

79,000 € 1386 €/m²

Prenájom 2‑izbového kompletne zariadeného bytu v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

2 izbový byt | 45 m²

Prenájom 2-izbového kompletne zariadeného bytu v Brezovej pod Bradlom Cena: 450 € / mes. Dostu

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezová pod Bradlom

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký slnečný jednoizbový byt v Brezovej pod Bradlom na prenájom

Reality Brezová pod Bradlom

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný byt v Brezovej pod Bradlom. Byt je príjemný svetlý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Brezová pod Bradlom

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4-izbový panelový byt s výhľadom na Mohylu M. R. Štefánika – 80 m² v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový panelový byt o výmere 80 m², situovaný na 3. poschodí z

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 1563 €/m²

Myjavské kopanice - krásne rekreačné pozemky v Dolnom Štverníku.

Reality Brezová pod Bradlom

Rekreačný pozemok | Dolný Štverník | 3,331 m²

Predáme veľmi pekný rekreačný pozemok v Dolnom Štverníku na okraji obce Brezová pod Bradlom.

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

24,000 € 7 €/m²

Pekný domček z balkónom na námestí v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 142 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný domček s balkónom priamo na námestí v mestečku Brezová pod B

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

80,000 € 563 €/m²

Pozemky aj stavebné Brezová pod Bradlom predaj

Reality Brezová pod Bradlom

Zmiešaná zóna | Brezová pod Bradlom | 501 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa predaj spoluvlastníckych podielov na pozemkoch v k.ú. Brezová p

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

11,731 € 23 €/m²

Na predaj orná pôda, lesný pozemok, záhrada, zastavané plochy a nádvoria Brezová pod Bradlom, Priepasné, Prietrž (okr. Myjava, Senica).

Reality Brezová pod Bradlom

Orná pôda | Brezová pod Bradlom | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky, ktoré sú v podielovom spoluvlastníctve v rôznych výmerách. Jedn

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

1 € 0 €/m²

Stožiar v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Iný objekt | Vedľa Mohyly Milana Rastislava Štefánika. | 1 m²

Popis: stožiar je umiestnený v extraviláne katastrálneho územia Brezová pod Bradlom, cca 130 m

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Brezová pod Bradlom

5,100 € 5100 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie