AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM I Dopyt: Penthouse pre klienta v lokalitách Ružinov, Nové Mesto, Staré Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám penthouse v Bratislave - Ružinov, Nové mesto, Staré mesto.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Samostatný skladový priestor 38 m2 v komplexe Glória- Záhradnícka ulica- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Záhradnícka | 38 m²

Ponúkame na prenájom samostantný skladový priestor s výmerou 37,81 m2,situovaný v bytovom kompl

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Svetlý 1,5-izbový byt s balkónom v pokojnej časti Ružinova – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 43 m²

Ponúkame na predaj príjemný a prakticky riešený 1,5-izbový byt s balkónom na obľúbenej Haburske

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

204,900 € 4765 €/m²

PREDAJ: murovaná garáž pri Košickej ul. | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 19 m²

PREDAJ: murovaná GARÁŽ (19 m2). K dispozícii je montážna jama. Výborná lokalita v blízkosti Koš

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2158 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

AZ. ! Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Nadčasový 2-izb. apartmán s galériou a terasou v Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 162.01 m²

Ponúkame Vám do pozornosti tento dizajnový apartmán s terasou a predzáhradkou. Pridanou hodnoto

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 63.87 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s vysokým stropom v historickej budove starej

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Exkluzívny, mezonetový 5 izb. byt s dokonalým výhľadom, Danubius Two - Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenájom parkovacieho miesta, Jégého ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 11 m²

Ponúkame Vám na prenájom vnútorné parkovacie státie v lokalite Bratislava-Ružinov na ulici Jége

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 15.02.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

875 €/rok 80 €/rok/m²

Exkluzívny 3-izb. apartmán s galériou v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 181.32 m²

Do pozornosti Vám ponúkame tento slnkom presvetlený apartmán s galériou a vysokými stropmi, kto

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Garážové státie pri výťahu-City Park Ružinov, Plynárenská 3A/3D

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 16 m²

DOHODA MOŽNÁ-široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom polyfunkčnom komplex City

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1813 €/m²

creative solution s.r.o. - prenájom obchodného priestoru - 815m2 - BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 815 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1 izbový byt 29 m2 po nedávnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej tichej lokalite Bratislava – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 6138 €/m²

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,763 € 8756 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie