Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

Slnečný úplne nový 2-izbový byt v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Slnečný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na Pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,650 € 33 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,58m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,999 € 3793 €/m²

NADŠTANDARDNÝ GARÁŽOVÝ BOX (23 m²) – Projekt SPUTNIK, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Sputniková | 23 m²

Hľadáte maximálne bezpečie pre svoje auto, motorku alebo potrebujete dodatočný skladový priesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

170 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelária s kuchynkou a skladom 54m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 54 m²

Ponúkame na prenájom administratívne/kancelárske priestory v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - 43m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 43 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 200 m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 200 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatná budova pre zdravotné stredisko, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 600 m²

Ponúkame na prenájom oddelenú časť administratívnej budovy v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne a kancelárske priestory na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 0 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Kancelária s open-office, 160 m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 160 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom na Súľovskej 56 v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Súľovská | 434.56 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na Súľovskej ulici 56 v Bratislave, v lokalite,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

675,000 € 1553 €/m²

29,25m2-LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / OBCHODNÝ PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 29.25 m²

Ponúkame na prenájom loftový / ateliérový / obchodný priestor v novom projekte Prístavná 1. Pri

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 41 €/mesiac/m²

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

garážové státie v novostavbe PRÍSTAVNÁ ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj garážové státie v novostavbe Prístavná, ktorá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,000 € 2056 €/m²

Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenom komplexe Rozadol v Ružovej doline v Ružinove. DIS

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 5317 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA PRI OC NIVY, 66 M2 ZA SUPER CENU ! Velehradska ul., BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Velehradská | 66 m²

Ponúkame na PREDAJ nebytový priestor s výkladmi v BA II pri OC NIVY. VÝHODY: Ulica Velehradsk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3258 €/m²

člen NARKS

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom úplne nový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním v novostavbe Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe projektu Green Atrium na Trnavskej ce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie