Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Udržiavaný 1,5 izbový byt s celkovou výmerou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 1,5 izbový byt s úžitkovou plochou bytu 42,5 m2 . K bytu patrí príjemná hlb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,980 € 4468 €/m²

2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE, ZARIADENÝ, štýlový, moderný pri ZWIRN - e , NIVY MALL, M

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Ponúkame na PRENÁJOM: 2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE v podzemí, ZARIADEN

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Vnútorné parkovacie státie v komplexe RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 17 m²

Ponúkam na prenájom vnútorné parkovacie státie v projekte Retro na Nevädzovej ulici. Jedná sa o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3-izbový veľký byt, novostavba-2x parking v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 82.94 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4039 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

Predaj pozemku 1553m² v Bratislave časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domkárska | 1,553 m²

Predáme pozemok o výmere 1 553 m² v atraktívnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ruž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 84 €/m²

PRENÁJOM 3 izb. byt BRATISLAVA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šándorova | 82 m²

PRENÁJOM Miroslav PINTE volajte priamo 0911 390 050 ponúka v zastúpení vlastníka zariadený 3-

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KÚPA 1-IZB BYT alebo garsónka Bratislava pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok 1+kk byt ( alebo GARSÓNKA) na predaj v Bratislava Preferencie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 3-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. PREFEROVANÉ Lokality

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 2-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

OCCAM | ZWIRN – Dizajnový 2i byt s terasou na najvyššom podlaží

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 66.09 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový 2-izbový byt v projekte ZWIRN. Jedinečn

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3800 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

Predáme krásnu záhradu s rekreačnou chatou

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň Záhon | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ l Investičná príležitosť 2 izbový byt Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55 m²

Enzo Real Estate vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt na Košickej ulici

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4091 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie