Na predaj garáž na Papraďovej ul. v BA - Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papradová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž vo vyhľadávanej lokalite na Papraďovej ul. v Ružinove,

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

Krásny 5-izbový mezonet v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Novohradská | 166.44 m²

Pegas real ponúka na predaj veľkorysý - výborne dispozične riešený 5 - izbový mezonet v atraktí

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

690,000 € 4146 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

Prenájom garážového státia v novostavbe ZWIRN – Ružinov (Nivy)

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom vyhradené garážové parkovacie státie v modernom projekte ZW

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ vynovenú garáž na Domkárskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Domkárska | 18 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ vynovenú garáž na Domkárskej ulici v Bratislave. G

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

21,500 € 1194 €/m²

Prenájom klimatizovaného, moderne zariadeného 2-izbového bytu s loggiou a garážovým státím v bytovom dome na Ružinovskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 65 m²

Prenajmeme 2-izbový kompletne novozariadený byt 65 m2 na 8p/10 v tehlovom bytovom dome/novostav

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

2-i byt Sečovská ul., BA-Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 53.58 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,990 € 4236 €/m²

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 1 izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu s úžitkovou plochou 40 m2 v Bratislave – Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,999 € 4975 €/m²

Prenájom nezariadený 3-izb byt na Kohútovej ulici (Miletičova) Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kohútova | 68.3 m²

Ponúkame na prenájom nezariadený 3-izbový byt v bytovom dome na tichej Kohútovej ulici v Ružin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme 3-4 izbový byt v okolí Ružinovskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinovská | 78 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 3 alebo 4-izbový byt v okolí Ružinovskej ulice (Ostredk

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Apartim sro prenajme modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hrachová | 68 m²

Apartim sro prenajme modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má ce

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šumavskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šumavská | 55 m²

Ponuka 2 izbového bytu na prenájom na Šumavskej ulici v širšom centre pri OC Centrál. Byt má p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

Garážové státie v objekte Octopus - Mraziarenska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 14 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o výmere 14 m² v modernom objekte Octopus na Mraziarenskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ priestranný 2-izbový byt (86 m²) s loggiou (2 m²) v modernej tehlovej novostavbe v mestskej časti Ružinov – Trnávka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách 35 | 86 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj nadštandardne veľký 2-izbový byt s loggiou, situovaný v kvalit

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3488 €/m²

člen NARKS

Arvin & Benet | Priestranný byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prievozská | 40 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova – na Prievozskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Slnečný 2-izbový byt so šatníkom a parkingom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

Tento slnečný 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou až 83 m2 a balkónom sa nachádza na Trenčianske

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie