Garáž | Teslova | 18 m²
Samostatná garáž na Teslovej ul. v Ružinove. Samostatná murovaná garáž o rozlohe 18m2, nachádza
39,900 € 2217 €/m²
Obchodné priestory | Na Piesku | 104 m²
Nebytový priestor na ul. Na piesku v Ružinove. Priestor s rozlohou 104m2, nachádzajúci sa na pr
295,000 € 2837 €/m²
3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²
Ponúkame na prenájom krásny, zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, n
1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²
Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka
550,000 € 5789 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 102.5 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v širšom centre mesta na ulici Prievozská, m.č. Ruži
12.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn
125,999 € 3937 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²
125,999 € 3886 €/m²
1 izbový byt | Banšelova | 37 m²
REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa
Info v RK
3 izbový byt | 61.6 m²
Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici
260,000 € 4221 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 232.2 m²
Grand Real ponúka na prenájom kancelárie v uzatvorenom areály na Tomášikovej ulici v zrekonštru
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 100 m²
Pre klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave. Lokality: BA - Trnávka, Ružinov, Nové m
600,000 € 6000 €/m²
Zmiešaná zóna | nezadaná | 2,000 m²
Predaj polyfunkčnej budovy ( byty a obchodné priestory ) v lokalite Bratislava II - Ružinov , p
Cena na vyžiadanie
Komerčná zóna | Domové role | 9,785 m²
RK REINVEST s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj Lukratívnu investičnú
Cena dohodou
2 izbový byt | Mierová | 55.54 m²
Realitná kancelária REINVEST pripravuje do ponuky na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkova
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, moderný 2 izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Ovocné sa
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
239,000 € 4193 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 710 m²
RK Realiťáci ponúkajú exkluzívne na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnom
1,800 €/m2 3 €/m2
3 izbový byt | Prístavná | 101 m²
Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn
435,000 € 4307 €/m²
4 izbový byt | 102.36 m²
Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz
655,500 € 6404 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²
Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ
249,900 € 4181 €/m²
Garáž | Hraničná | 12.26 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte NUPPU- Magnolia, BA II. -
28,000 € 2284 €/m²
Garáž | Ivanská cesta | 12 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj PARKOVACIE STÁTIA a vnútorné GARAŽOVÉ STÁTIA v projekte OVOC
18,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu
309,000 € 4620 €/m²
Administratívny objekt | Miletičova 5 | 96.52 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka na predaj komfortný a kompaktný obchodný priestor - kancelá
255,000 € 2642 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.