Prenájom biznis priestoru v Bratislave na ul. Hraničnej 36

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Hraničná | 166 m²

Na prenájom biznis priestor na ul. Hraničnej 36 v Bratislave v projekte NUPPU Magnólia 1 vo vým

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Garážové státie na predaj v projekte City Park

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie státie v projekte City Park. Parkovacie státie sa nachád

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rezervované | PLAN Real | Slnečná garzónka na predaj – Pošeň, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Šándorova | 20 m²

Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovanej garsónky, ktorá je ideálny

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

139,900 € 6995 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované | PLAN Real | Garáž - Bratislava – Ružinov, Astronomická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž vo vyhľadávanej časti Ružinova na Astronomickej ul

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 2500 €/m²

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

prenájom parkovacieho miesta v novostavbe Galvaniho Dvory 2

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Galvaniho | 13 m²

Galvániho ul. - dáme do prenájmu parkovacie miesto v podzemí novostavby Galvániho Dvory 2 cena

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12.5 m²

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia v novom projekte TOMACHIC. cena - 100

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CITY PARK - Plynárenska / Jarabinkova ul. - GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 15 m²

NL REAL ponúka na prenájom, garážové státie v novostavbe CITY PARK ulica PLYNÁRENSKÁ č. 3 BRATI

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 19.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

2izb BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA S TERASOU 29m2 s PARKOVANÍM a PIVNICOU ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84 m²

Na prenájom exkluzívny rožný 2- izbový byt, s terasou a podzemným garážovým státím, v projekte

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Čiastočne zariadený 1-izb. byt pri Avione, domáce zvieratá povolené

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²

Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pekné 2 prepojené kancelárie na výbornom mieste Galvániho Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 26 m²

Dáme do prenájmu pekné kancelárie vo výmere 26,06 m2 a 25,27 m2 v modernom žiadanom areáli na G

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok v Ružinove s projektom na 6 bytových jednotiek

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mlynské luhy | 909 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka na predaj pozemok v Ružinove s hotovou štúdiou na byt

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Sklad na prenájom o ploche 967 m2 so štyrmi bránami

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 967 m²

S 2-268 Na prenájom sklad o ploche 967 m2 s dvomi bránami v novostavbe . Výška skladu je 10,5

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

Bývanie pri Štrkoveckom jazere – veľký 2-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 73 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľký, zariadený 2-izbový byt s te

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO - PRENÁJOM - OBCHODNÉ PRIESTORY - GALVANIHO - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 125 m²

ASSENZIO property ponúka na PRENÁJOM obchodné priestory na Galvaniho ulici v novo dokončenej bu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie