Kancelárie na prenájom o ploche 16 m2, 32 m2, 35 m2 a 65 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 32 m²

K 2-315 Na prenájom kancelárie o výmerách 16 m2, 32 m2, 35 m2,65 m2 resp. viacej m2. Kancelári

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predáme alebo vymeníme slušný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu priestranný 2-izbový byt o výmere 49 m² s balkónom, situovaný v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 4796 €/m²

DIRECTREAL|PRENAJATÉ .Útulný dvojizbový byt s loggiou vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ondavská | 48 m²

Directreal Office - POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s vynik

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GARSÓNKA, ONDAVSKÁ, BA II – RUŽINOV kompletne zariadená a vybavená

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

Na prenájom novo-dizajnovo zariadená garsónka vo vyhľadávanej lokalite Ružinova pri Štrkoveckom

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

Vynikajúca investícia s potenciálom! - rodinný dom v pôvodnom stave, Prievoz, 507 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 507 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave na rovinatom poze

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

595,000 € 1331 €/m²

AZ. Administratívne priestory v Galvaniho Business Centre III

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 580 m²

Dispozícia: Cena mesačného nájomného je od 10 EUR/m2/mesiac + DPH Prevádzkové náklady: 3,50

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

5,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. !PRENÁJOM! Kancelárske priestory s bezproblémovým parkovaním na Trnavskej ceste

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 113 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 113 m² nachádzajúce sa na 1. nadzemnom podl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.8 € 0 €/m²

AZ. !PREDANÉ! 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 53 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

208,852 € 5967 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

Prenájom priestorov v administratívno-skladovej budove, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre výrobu | Beckovská | 1,900 m²

Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,134 € 5304 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.39 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti M

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,843 € 5341 €/m²

2-izbový byt s loggiou v atraktívnej časti Ružinova – Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

303,672 € 4943 €/m²

Skladový priestor na prenájom v Bratislave II na ul. Prievozská, 604,61m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 604.61 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 23.06.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,408 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 560 m2, prístup kamiónom

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 560 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,024 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 587 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 587 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,170 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Ružinov, Miletičova ulica

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v ružinove, nad reštauráciou planétka. Kancelária rozloha

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Moruše s parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 4500 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie