ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

ASSENZIO - PRENÁJOM - NEBYTOVYCH PRIESTOROV - MLYNSKE NIVY - RUZINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 30 m²

Assenzio Property ponúka: zariadený do 30 m² nebytový priestor na ulici Mlynské nivy v Ružinove

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 47 €/mesiac/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

2 izbový kompletne prerobený byt v širšom centre mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 45 m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou – Trnavská cesta, Bratislava – Ružinov Ponúk

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom 2-izbový byt - kompletne zariadený, klimatizovaný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s výmerou 50 m², ktorý sa

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom skladu 34 m2 na Tomášikovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 34 m²

Prenájom skladu na Tomášikovej ul.: Výmera: 34 m2 (k dispozícii sú väčšie a menšie výmery) p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Bezpečné parkovanie v srdci Bratislavy – Klingerka | Súkennícka 1 | č. 62

Hľadáte spoľahlivé parkovanie v centre mesta? Prenajmite si parkovacie státie č. 62 v prestížno

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – 232 m², Trnavská cesta , BA + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 231 m²

Ponúkame na prenájom samostatné prízemné podlažie kancelárskej budovy v uzatvorenom areáli na T

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Tower s panorámou Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 51 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 55.43 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,792 € 4669 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 51.58 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,182 € 4850 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Riverside s výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ V EUROVEA RIVERSIDE – NA PRENÁJOM Ponúkame na pren

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,900 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

Klimatizovaná kancelária 42 m2 na Tomášikovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 42 m²

Prenájom kancelárie na Tomášikovej ul.: Výmera: 42 m2 (k dispozícii sú väčšie a menšie výmer

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

JEDINEČNÁ PONUKA - predaj administratívnej budovy so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na Strojníckej ulici v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Strojnícka | 834 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na St

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,890,000 € 2266 €/m²

Klimatizovaná kancelária 21,5 m2 na Tomášikovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 21.5 m²

Prenájom kancelárie na Tomášikovej ul.: Výmera: 21,5 m2 (k dispozícii sú aj väčšie výmery) 2

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LUKRATÍVNEJ ADRESE RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 731 m²

Realitná kancelária TIP TOP REAL Vám ponúka na predaj tento PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,120,000 € 1532 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie