Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Predaj samostatnej uzamykateľnej garáže s elektrikou v podzemnej garáži na ulici Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2813 €/m²

Pri Mlynoch 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²

Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Pri Mlynoch 4-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jarabinková | 92.55 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenajmeme admin. priestor so 6 kanceláriami a kuchynkou v Bratislave neďaleko Klientského centra.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 168 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nádherný 3.i.byt 86,2m2 s priestrannou terasou, pivnicou a parkovaním v podzemnej garáži.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 86.2 m²

Ponúkame na predaj moderný 3.i. byt v obľúbenom projekte OCTOPUS na adrese Mraziarenská 6, v me

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 4814 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 95 m2 + kancelária

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 95 m²

S 2-289 Na prenájom sklad o ploche 95 m2. Sklad je zateplený a je vhodný pre tovar , ktorý pot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 40.17 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ! Ovocné sady, Ivanská cesta – B

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom: nový 3-izbový byt v projekte Ovocné sady – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 71 m²

Ponúkam na prenájom nový, kompletne zariadený 3-izbový byt v modernom rezidenčnom projekte Ovoc

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

Rodinný dom Trnávka, podpivničený s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Bulharská | 83 m²

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v jednej z najobľúbenejších lokalít na bývanie v rodi

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 06.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

400,000 € 4819 €/m²

PRENÁJOM - Parkovacie miesto v podzemnej garáži - Žellova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Žellova | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v podzemnej garáži na Žellovej ulici, vchod do garáže

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ - Priestor vhodný na podnikanie vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trenčianska | 168 m²

PREDAJ - Ponúkame na predaj obchodný priestor vo výbornej lokalite v novostavbe Rozadol na Tren

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2143 €/m²

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov Galvaniho

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 16,500 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory na výbornej adrese Galvaniho Business Cent

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskeho priestoru v budove My Bridge A na Pestovateľskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 51.5 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 51,50 m² na 2. poschodí administra

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov FORUM BC

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 18,780 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove FORUM BUSINESS CENTER. Obje

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov AIR OFFICES na Pestovateľskej 2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 296 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 296 m² na 4. poschodí administratí

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

BOSEN | Garáž s elektrinou Bratislava – Ružinov Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Líščie nivy | 18 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj garáž v lokalite Bratislava – Ružinov pri hotely Nivy. GARÁŽ:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,990 € 2611 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie