Prenajmeme skladový priestor v Bratislave II. Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Galvaniho | 312 m²

Prenajmeme vykurovaný skladový priestor v Bratislave II. Ružinov na Galvániho ulici. V hale sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,304 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rodinný dom s bazénom v tichej časti Prievozu-Ružinov, Kladnianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 95 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom s bazénom a s letným domčekom v mestskej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

490,000 € 5158 €/m²

Nebytový priestor na predaj–Záhradnícka ulica, Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 76 m²

Ponúkame na predaj atraktívny nebytový priestor o výmere 76 m² v žiadanej lokalite Bratislava I

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3539 €/m²

TOP CENA Obchodný priestor v srdci biznisu- polyfunkčný projekt CITY PARK - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 126 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Reprezentatívny priestor v srdci biznisu (126

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 2222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AMEXA » Predaj 4izb. rodinný dom Ružinov - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Luhačovická | 140 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného domu v Bratislave na Trnávke » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Br

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

678,000 € 4929 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena! - AMEXA EXKLUZÍVNE - Predaj veľkometrážneho 4i bytu s terasou, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Zelinárska | 139.2 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE predaj priestranného, veľkometrážneho, svetlého 4-izbového bytu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 4199 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Atraktívny podnikateľský priestor pripravený na prevádzku.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Bajkalská | 289 m²

Dewall Reality Vám ponúka na predaj reštauráciu na Bajkalskej ulici v Bratislave. Priestor ma r

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 1436 €/m²

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt, Haburska ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 69 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM veľký, kompletne zariadený 2 izbo

Publikované: 26.02.2021 Aktualizované: 29.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbák v Ružinove za 850 € – balkón 10 m², klíma, voľný ihneď, Psík ANO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 60 m²

Štýl. Svetlo. Pohodlie. Spoločnosť Diamond Home Services prináša do ponuky vkusne zariadený 2-

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 3-izbový byt pri parku Ostredky | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 70 m²

Diamond Home Services ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt (72 m²) v okolí Ružinovskej ulic

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

1-podlažná budova v Ružinove (Narcisova ul.) 230 m2, otvorený priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Narcisova | 230 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažnú budovu - nebytový priestor v Ružinove (Narcisova ul.) s rozloh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 1674 €/m²

Garáž na prenájom v Ružinove – Ružová dolina (Miletička)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 18 m²

Realitná kancelária Wilusa ponúka na prenájom murovanú garáž v garážovom dome v Ružovej doline

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rohová prevádzka v obchodnej pasáži - predaj cez okienko - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 10.04 m²

Skvelá rohová obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

187.8 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Reštaurácia, pizzeria, klub alebo detské centrum -takmer v centre - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 581.5 m²

Ponúkame na prenájom variabilný priestor o výmere 581,5 m2 na 1. poschodí centra GRAND HOUSE.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,795 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Menšia prevádzka v obchodnej pasáži - predaj cez okienko - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 13.33 m²

Skvelá obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V susedst

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

179.9 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký sklad / show room - vhodný aj pre eshop pri trhovisku - Grand House