Prenájom obchodných priestorov v OC RETRO, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Nevädzová | 108 m²

V polyfunkčnom objekte RETRO, Nevädzová ul., Bratislava - Ružinov ponúkame na prenájom obchodné

Publikované: 23.02.2023 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

PRENÁJOM: 3-izbový byt v Ružinove; Hraničná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 60 m²

Na prenájom 3-izbová nehnuteľnosť v novom komplexe - Hraničná ulica (Ružinov). Nehnuteľnosť s p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1 000 do 6 000 m2 v Bratislave,volný od 1.12.2025.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 6,000 m²

Ponúkame vám modernú skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Park s

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 1681 m2 s kanceláriami a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 1,681 m²

S 2-278 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 1681 m2 v modernej zateplenej hale. Po

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.05 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom, plne zariadený apartmán, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Apartmán | Bajkalská | 23 m²

Ponúkame na prenájom zariadený apartmán v Bratislave, na Bajkalskej ulici. Apartmán má 23 m2, n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

NUPPU - Nový nebytový priestor. Príležitosť.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hraničná | 52 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom úplne nový nebytový priestor v Novostavbe NUPPU MAGN

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - obchodný priestor v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 2500 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Na prenájom kancelárie (15 - 75 m2), bezplatné parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Zlaté piesky | 15 m²

Ponúkame na prenájom viacero kancelárií samostatných aj priechodných o rozlohe od 15 m2 do 75 m

Publikované: 08.12.2023 Aktualizované: 04.12.2024
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Modon | Výnimočná 1,5-izbová ubytovacia jednotka s 2 izbami a veľkým balkónom v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4568 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v Bratislave – Ružinov / Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Za tehelňou | 150 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTOV S HOTOVOSŤOU 2I BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 5000 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Ružinove – Martinčekova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3643 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Ružinove – TOP cena,lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 37.25 m²

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 4832 €/m²

Parkovacie státie nielen pre obyvateľov domu.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 12.5 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v projekte Discovery Residence. Je možné si vybrať miest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,990 € 2399 €/m²

Garážové státie vo výbornej lokalite Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 11.5 m²

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

31,000 € 2696 €/m²

Lukratívne parkovacie státie na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v peknej novostavbe čistučké dobre presvetlené . Hneď

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

32,000 € 2286 €/m²

Na predaj: Atraktívny pozemok v k.ú. Nivy v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Prievozská | 17,739 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na katastrálnom území Nivy v Bratislave – Mestská časť Ru

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie