Rohová kancelária na Ružinovskej radiále - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 23.7 m²

Ponúkame na prenájom bezpečný, priestranný a presvetlený rohový kancelársky priestor situovaný

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

225 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 kancelárie s kuchynkou, sociálnym zariadením a archívom blízko centra - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 80.08 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a presvetlený kancelársky priestor - 2 samostatné kancelárie

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

724.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľkorysý priestor s možnosťou variabilného využitia - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 241.5 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysé a svetlé priestory situované priamo na prízemí polyfunkčného cen

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,691 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Šikovný obchodný priestor - prízemie - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 16.33 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý, presklený obchodný priestor blizko centra a trhoviska na M

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

195 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 3-IZB. BYT S PARKOVANÍM, EDEN PARK - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 80.26 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom priestranný a zariadený 3-izbový byt v Eden Parku v Ru

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodné a kancelárske priestory neďaleko Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

2-izbový byt s loggiou a s parkovaním - nová cena

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Mierovej ulici v Bratislave. Byt je id

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladovacích priestorov Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Trnavská cesta | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory v budove na Trnavskej ceste. Skladovacie priest

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie o rozmere 28,84m2 + 29,62m2 v 4 poschodovej budove priamo pri o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 240 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 poschodovej budove priamo pri odletovom terminál

Publikované: 20.01.2014 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Pozemok na prenájom v Bratislave, ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Bajkalská | 3,936 m²

Ponúkame na prenájom oplotený pozemok o výmere 3936 m2, ktorý sa nachádza na rohu ul. Bajkalsk

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

2.6 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Prenajmeme admin. priestor so 4 kanceláriami v Bratislave II na Trnavskej ceste oprot Klientskému Centru.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

JEDINEČNÝ POZEMOK s chatou pre komerčnú výstavbu v Ružinove je na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 352 €/m²

PRÉMIOVÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA HRAD | ZWIRN OFFICE | 71 m², 13. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 70.71 m²

Hľadáte reprezentatívny kancelársky priestor v centre diania? Ponúkame exkluzívnu kanceláriu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

401,482 € 5678 €/m²

PRIESTRANNÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | ZWIRN OFFICE | 95 m², 9. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 95.2 m²

Hľadáte väčší kancelársky priestor s moderným vybavením? Ponúkame priestrannú kanceláriu s rozl

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

444,217 € 4666 €/m²

PARKOVACIE STÁTIE BRATISLAVA RUŽINOV RETRO ulica Nevädzova 6 TOP LOKALITA STRÁŽNA SLUŽBA KAMEROVÝ SYSTÉM

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 12 m²

PARKOVACIE STÁTIE VNÚTORNÉ za SUPER CENU 100€ RUŽINOV NOVOSTAVBA RETRO ulica Nevädzová NLREAL p

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenajmeme samostatný admin. priestor s väčším otvoreným priestorom v Bratislave II. Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 310 m²

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme samostané podlažie v administratívnej budove v Bratislave II. Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenajme administratívne priestory v Bratislave II. na Technickej ulici. Priestory sa nachádzaj

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM - 2 izbový byt v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 46 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici As

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Štýlový 2-iz bový byt pri OC Central BEZ PROVÍZIE!!!! - Rezervované

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 40 m²

Životný štýl, kde máte všetko „pod oknami'' Predstavte si ráno, kedy vyjdete z domu a v papuči

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

DRW / DVOJGARSÓNKA ...SAMOSTATNÝ DOMČEK PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII ... ALTÁNOK S POSEDENÍM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 55 m²

SUPER PONUKA !! ... 1000,- € / mesiac + energie . . Ponúkame na prenájom samostatný 2 izb. rod

Publikované: 11.03.2013 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie