Prenájom skladov - ul. Galvaniho, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

Prenájom samostatných kontajnerových skladov – 15 m², Galvaniho ulica Bez provízie RK

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Priestor vhodný na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním 394m2, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzajúce

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Zariadený 3i byt v modernej novostavbe na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

300m2 obchodný priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seber

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Komerčné priestory na predaj - Na Piesku, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Na Piesku | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v Ružinove, na ulici Na Piesku. Priestor je súčasťou t

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 169.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Krajnej ul. v BA II Ružinov s celkovou úžitkov

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor, Krajná, Bratislava II, 15,7m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 15.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom, Svätoplukova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 188 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Svätoplukovej ul.v BA II Ružinov, s celkovou vý

Publikované: 26.04.2018 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Holiday Inn Bajkalská - Priestory vhodné na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním, BAII, 394m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Byt na prenájom - ul. Hraničná 32, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Garsónka na predaj - ul. Čmelíkova, Bratislava II TOP REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garsónku v Bratislave, mestskej časti Ružinov Pošeň, na Čmelíkovej ulici. B

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 7789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho na 4 posc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, výhľad priamo na Štrkovec, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 283.86 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28.06 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

815 m² obchodný priestor na prenájom v etablovanom obchodnom centre na Pestovateľskej ulici v Bratislave, napojenie na D1 smer Žilina

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Na prenájom exkluzívny obchodný priestor o veľkosti 815m2 so stropným chladením/vykurovaním v e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 700 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčný priestor 210 m2 (Bez provízie RK) Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 210 m²

Priestory so širokými možnosťami využitia – vhodné ako showroom, obchod, kongresová miestnosť n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom, Exnárova ulica a garáž 18 m² na Súmračnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 4400 €/m²

Parkovacie miesto na predaj - ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie státia, situované na rohu ulíc Miletičova a Košická

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,990 € 29990 €/m²

TOP - exkluzívny predaj - 4 izbový priestranný byt s loggiami, s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sabinovská | 79 m²

Exkluzívna ponuka - na predaj 4 izbový byt s výhľadom na jazero, v lukratívnej lokalite na Sa

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3405 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s loggiou na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3786 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie