Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo, ex Holiday Inn, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch podl

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn-Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelárie v BBC1, Plynárenská/Prievozská ulica - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98.43 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 1, na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulici, v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelárie v BBC1, Plynárenská/Prievozská ulica - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 239.49 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 1, na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulici, v Bratisla

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 1,100 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v SHOPPING PALACE TESCO na prenájom, BAII, 91m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Cesta na Senec | 91 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v OC Shopping Palace TESCO na Zlatých Pieskoch o celk

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárske priestory v APOLLO NIVY, Prievozská, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 250 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. Jeho stra

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.3 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor, Krajná ul., Bratislava II na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 34.1 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Miletičova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Miletičovej ulici v Ružinove, Bratislava 2, v blí

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne nebytové priestory v administratívnej budove na ulici

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Administratívna budova v TOP lokalite na PREDAJ, Plynárenská – Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Plynárenská | 500 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu na Plynárenskej ulici, v Bratislava II – Ružinov,

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,850,000 € 3700 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Haburská | 90 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM obchodný priestor v komplexe NUPPU s 2 parkovacími miestami, 165,89m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na prenájom priestranná hala s administratívnym zázemím - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 399 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestrannú halu s administratívnym zázemím na adrese Galvaniho. Para

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ruž

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²