Prenájom skladovo-administratívnych priestorov, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 1,391 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15,568.72 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Šikovný obchodný priestor na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 44.8 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

141,600 € 3161 €/m²

Obchodno-administratívny priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 93.6 m²

Ponúkame na predaj obchodno-administratívny priestor nachádzajúci sa v administratívnej budo

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

252,720 € 2700 €/m²

Administratívne priestory 2.439,2m2 na PREDAJ, Záhradnícka –RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 2,439.2 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove na Záhradníc

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3.000m2 kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch p

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor na Záhradníckej ulici na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 120.3 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

300,750 € 2500 €/m²

300m2 priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním, Hotel Bratislava TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seberíni

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Komerčný areál so skladom, administratívnymi priestormi a parkovaním na PREDAJ, Ružinov – Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | x | 1,900 m²

Ponúkame na PREDAJ skladovo-výrobný areál s administratívnymi priestormi v atraktívnej lokalite

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Priestory vhodné na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním na Bajkalskej ulici, BAII, 394m2

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - ul. Domkárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Domkárska | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj radovú garáž o výmere 18 m², situovanú v mestskej časti Bratislava II, n

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 1500 €/m²

Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 216.95 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 146.93 m²

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Moderný kancelársky celok s klientskym parkovaním, HOTEL ASTON-Bajkalská 130m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici,

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v Apollo BC 2, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 336.32 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. J

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 171.76 m²

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 3x 18,5m² v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárske priestory (2 susediace) na Trenčianskej ul. v BA II - Ruž

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Priestory na Rebarborovej ulici v budove Harley Davidson na prenájom, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rebarborovej ulici, Bratislava-Ružinov, v poly

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Garáž na predaj - ul. Astronomická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž, situovanú v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokal

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2471 €/m²

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie