Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n
32,000 € 1600 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 145 m²
Ponúkame na prenájom dizajnové kancelárske priestory v reprezentatívnej budove vo Vlčom Hrdle,
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské Luhy | 135 m²
Ponúkame na prenájom samostatný reprezentatívny kancelársky celok v administratívnej budove na
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2izbový byt v novostavbe s pivnicou aj s vonkajším garážovým
800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Prešovská | 92 m²
Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
435,000 € 4728 €/m²
Objekt pre obchod | Ivanská cesta | 216 m²
Na prenájom exkluzívny obchodný priestor – kontajner umiestnený v strede veľkého parkoviska v e
14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 165 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slovna
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Bajkalská | 45.61 m²
Priestor na prenájom v novom modernom obchodnom centre OC TEHELKO na strategickom mieste v šir
25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 50 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Záhradníckej ulici, neďaleko nákupného centra
10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Záhradnícka | 101.1 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck
252,750 € 2500 €/m²
Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²
Ponúkame na PREDAJ obchodný priestor na Pestovateľskej ulici, oproti IKEA a AVION, vedľa obchod
850,000 € 3080 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 113.6 m²
Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok v polyfunkčnom areáli na Vajnorskej ulici.
103 €/m2/rok 103 €/m2/rok
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 120 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružinov. K di
10 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Záhradnícka | 125.9 m²
314,750 € 2500 €/m²
Administratívny objekt | Záhradnícka | 2,439 m²
Ponúkame na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove na Záhradníc
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 0 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt nachádzajúci sa na Bajkalskej ulici na hlavnom ťahu sp
8,290,000 €
Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 71 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou
14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 354 m²
Ponúkame na prenájom moderné priestory v administratívnom komplexe Viktória v blízkosti t
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²
SAMOSTATNÉ KONTAJNEROVÉ SKLADY – 15 m² Bez provízie RK Lokalita Bratislava – Galvaniho ulica,
120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bajkalská | 145 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor vysokého štandardu v Hoteli Aston na rohu Bajkalskej a T
2,175 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 260 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v objekte na Hrachovej ulici Bratislava. Prenajíma s
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jégého | 55 m²
Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok v administratívnej budove na ul. Mlynské Luh
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.