Exkluzívne na predaj – svetlý 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.19 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 3763 €/m²

Predaj dvojizbového bytu na najlepšej adrese v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jadrová | 52.69 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj tento veľmi príjemný dvojizbový byt na Jadrovej ulici v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

202,500 € 3843 €/m²

DAHLEH-Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Ružinove – Mlynské Nivy, pivnica, výborná lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 49 m²

DAHLEH ponúka na prenájom veľmi pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 81.48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt, BA II. Ružinov, BALKÓN, Rumančeková

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 65.52 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HO POPIS BYTU: Re

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Parkovacie státie, podzemná garáž, NOVOSTAVBA OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 0 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,500 €

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

Rezervované - Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, máte ešte šancu ovplyvniť jeho aktuálne preb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

Útulný a príjemný 2-izbový byt s parkovaním na súkromnom ohradenom pozemku na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Exkluzívne iba u nás! Drian & Tailor Properties Vám ponúka na prenájom moderne zariadený svetlý

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Apartim sro predá nebytový obchodný priestor v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Apartim sro predá útulnú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Apartim sro predá modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má celko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor 300 m2 na prenájom na Plynárenskej ulici v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 300 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 300 m2 = celok s vlastným vstupom - 4.poschodie -

Publikované: 11.02.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Reprezentatívny administratívny priestor 165 m2 na prenájom v objekte Bratislava Business Center V na Plynárenskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 166 m²

BBC V - MODERNÉ KANCELÁRIE V TRADIČNEJ BIZNIS LOKALITE Administratívny komplex s kvalitnou infr

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 07.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatné kancelárie od 20 m2 na prenájom v objekte Bratislava Business Center I na Plynárenskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Reprezentatívne kancelárske priestory na prenájom o výmere od 20 m2 (5.poschodie) v bloku A v p

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)