Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 350 m2 a viac v budove Bratislava Business Center V na Plynárenskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 350 m²

BBC V - MODERNÉ KANCELÁRIE V TRADIČNEJ BIZNIS LOKALITE Administratívny komplex s kvalitnou infr

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 07.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere od 24 m2 v polyfunkčnej budove na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 24 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere od 24 m2 (3.poschodie) v bloku C v po

Publikované: 22.11.2021 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

330 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 210 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Bratislava Business Center I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 210 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 210 m2 (2.poschodie blok A) na Plynár

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o ploche 176m2 + terasa 142,2 m2 v polyfunkčnej budove na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 176 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 176 m2 (4.poschodie) v bloku C v poly

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.6 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Nebytové administratívne priestory od 18,80 m2 na prenájom v budove Air Offices - Pestovateľská ulica v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.8 m²

BUDOVA C AIR OFFICES – Pestovateľská ulica, Bratislava. Budova sa nachádza oproti IKEA, vedľa o

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 2603 €/m2/mesiac

Grebeči real ponúka Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova Ružinov, Bratislava ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 21.11.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Grebeči real ponúka - na predaj exkluzívny 6 izbový byt, loggia, 2x kúpeľňa, 2x pivnica, 2x parking, krb, sauna, Novostavba, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Seberíniho | 170 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 6 izbový byt s dvomi pivnicami + loggia + 2x parking Poschodie: 6/

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom 2 izbového bytu na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 56 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, O

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie v BA II. pri Avione už od 19 m2, BA. Trnávka, Pestovateľsá

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie v rôznych veľ

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor pri Avione, BA. Trnávka, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelársky priestor v b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

BA/TRNÁVKA-Prenájom prerobeného 3i bytu s lodžiou + súkromný parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Studená | 68 m²

Nájsť dobre dispozične riešený, prerobený a skoro úplne zariadený 3izbový byt s 2 nepriechodným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – OBCHODNÉ PRIESTORY - JARABINKY, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 80 m²

Realitná kancelária [Domy pre ľudí] ponúka exkluzívne na prenájom moderný obchodný priestor v a

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatné kancelárske priestory 228,38 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 240 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Reprezentatívne kancelárie od 50-213 m2 v BBC 1, BA II. Plynárenska

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 213 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v prestížnej adminis

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BA/RUŽINOV - Moderné kancelárie v TOP lokalite s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 31.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v modernej administratívnej budove na Košickej 56 (bu

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

519.75 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Samostatné kancelárske priestory 95,6 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 96.13 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SAMOSTATNÁ garáž ul. Turčianska / Dulovo námestie

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Turčianska | 18 m²

Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovanú samostatnú garáž na ul. Turčianska v tesnej blízko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NIVY - od 1.7. - 2 iz. byt v novostavbe Jarabinky, klimatizácia,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 9 m2 + pivnica 2,5 m2. Nachádza sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový byt blízko TRNAVSKÉho Mýta + samostatná garáž k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

409,900 € 3608 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie