Garáž | Nevädzova | 19 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Galvaniho | 414 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadenú polyfunkčnú budovu situovanú na Galvaniho ulici v bratis
799,000 € 1930 €/m²
Iný stavebný pozemok | Pod gaštanmi | 3,765 m²
Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) – pozemok o výmere 3.764,50 m2 v priemyselnej zóne s právo
752,900 € 200 €/m²
4 izbový byt | Čaklovská | 96 m²
Čaklovská ulica (Ružinov, BA II.) –prenájom čiastočne zariadeného 4 izbového bytu v staršej n
1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²
Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku
270,000 € 4249 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 87 m²
Na prenájom veľký, priestranný 2-izbový plne zariadený byt v staršej novostavbe Celková výmera
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Súmračná | 43 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v príjemnej a žiadanej lokalite Ružinov
500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kupeckého | 37 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt , kompletne zariadený zrekonštruovaný dizajnérom navrhnutý in
570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Garáž | Mraziarenská | 12 m²
Predaj garážových státí /9 ks/ v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove.
20,000 € 1667 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 18 m²
Kancelársky priestor svojou výmerou, lokalitou a vybavením ideálny pre začínajúce aj menšie fir
20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98 m²
Priestranná trojkancelária v budove BBC1 s výbornou dostupnosťou a vybavením. Nachádza sa v rep
11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²
Kancelária na prenájom v budove Air Office C na adrese Pestovateľská 2. Priestor je ideálny
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47 m²
Kancelársky priestor ideálny pre menšiu firmu v budove so skvelou dostupnosťou a vybavením. N
11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²
Priestranný a členený kancelársky priestor ideálny pre väčšiu firmu. Súčasťou je aj rozlohou št
11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.96 m²
Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor. Na prenájom ponúkame útulnú a praktickú k
9.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Pestovateľská | 238 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v našom areáli na ulici Pestovateľská 2 v polyfunkčnom o
Cena dohodou
Obchodné priestory | Pestovateľská | 238 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na ulici Pestovateľská 2 v polyfunkčnom objekte My Bridg
850,000 € 3571 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40 m²
Reprezentatívna administratívna budova v centre bratislavskej biznisovej zóny na Plynárenskej u
20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 19.61 m²
Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor. Ak hľadáte priestor, ktorý má všetko na
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²
Ponúkame na prenájom samostatných kancelárskych priestorov. Kancelárie sú vzdušné, svetlé a kli
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Trenčianska | 0 m²
Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 2-izbový byt v lokalite NIVY. V prípade, že uvažu
Cena dohodou
1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²
Carla Real Solutions vám ponúka príjemný 1 izbový byt na rohu Kaštielskej a Mierovej ulice v by
180,000 € 5205 €/m²
2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²
Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek
348,800 € 5813 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.19 m²
Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový
155,000 € 3763 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.