VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BOČNÁ ULICA, BRATISLAVA II - TRNÁVKA.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 253 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 253.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,900 € 711 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, NEZÁBUDKOVÁ, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 62.5 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na Nez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4981 €/m²

Na predaj svetlý 1‑izbový byt na Trnavskej ceste v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²

Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5256 €/m²

Prenájom kancelárií 160 m2 BA-II. -Ružinov, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kanc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

rkDOM | Príjemné kancelárie v ľahko dostupnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 282 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory na Drieňovej ul. v Ružinove. Jedná s

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.3 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Svätoplukova ulica - Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 1,650 m²

Realitná kancelária DOM prenajíma kancelárske priestory v budove ktorá prešla v roku 2022 - 2

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Drieňovej ulici v Bratislave vo výmere 15-30 m2

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov na Bajkalskej ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 4,500 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom kancelárske priestory v lokalite asi 4km od centra m

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov na Rožňavskej ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 2,000 m²

Administratívne centrum sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej časti Bratislavy, kde prebiehala

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 5,000 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú doplnen

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov na Galvaniho ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 4,000 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici. Lokalita

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Ružinov - Pestovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 3,000 m²

Realitná kancelária DOM Vám ponúka kancelárske priestory v Bratislave v časti Trnávka na Pest

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|2-IZB.BYT 50 M2 S VEĽKOU LOGGIOU, KLIMATIZÁCIA, GARÁŽ. STÁTIE, PIVNICA V NOVOSTAVBE NOVÝ RUŽINOV-CEZAR CENA ZA ARCHITEKTÚRU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt s priestrannou loggiou v kľudnom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE 94m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie