2 izbový byt | Kvetná | 55 m²
Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba
279,900 € 5089 €/m²
3 izbový byt | Jašíkova | 63 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov
305,000 € 4841 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislava-Ružinov - Ostredky | 257 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu na Mesačnej ul. v Bratislave, situ
470,000 € 1829 €/m²
4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
241,000 € 3213 €/m²
1 izbový byt | 33.41 m²
175,000 € 5238 €/m²
3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²
266,000 € 3933 €/m²
1 izbový byt | Plynárenská | 40 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový byt v prestížnom rezidenčnom proj
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Plynárenská | 0 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garážové státie, ktoré sa nachádza na Plynárenskej ulic
Cena na vyžiadanie
Apartmán | 9 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk
99,000 € 11000 €/m²
2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²
Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Sklenárovej ulici + 6/6 poschodie s vý
234,990 € 4123 €/m²
2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²
234,990 € 4123 €/m²
3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²
Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho
234,990 € 4123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mokráň Záhon | 257 m²
99,000 € 385 €/m²
2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²
PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Studená | 307 m²
4,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Štedrá | 89 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s
181,900 € 2044 €/m²
3 izbový byt | Seberíniho | 67 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom výborne dispozične riešený 3 izbový byt
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Studená | 33 m²
545 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i
222,500 € 4346 €/m²
2 izbový byt | Štedrá | 92 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou
235,400 € 2559 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 590 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom samostatný kancelársky celok o výmere 59
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 31 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v projekte OMNIA s
379 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Prievozská | 1,100 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom skladové priestory v industriálnom parku
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Tomášikova | 4 m²
Ponúkame na predaj skladové priestory ( od 3,8m2) v obľúbenom projekte OMNIA. Priestory sa nac
5,000 € 1250 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.