Rodinný dom | Štedrá | 100 m²
Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv
442,000 € 4420 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 300 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj obchodno-administratívny priestor o rozlohe 300 m², ktorý sa
599,900 € 2000 €/m²
Obchodné priestory | Hrachová | 300 m²
599,900 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Záhrada | Nezadaná | 380 m²
Na predaj slnečný, kompletne oplotený pozemok so záhradnou chatkou v jednej z najobľúbenejších
140,000 € 368 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 697 m²
BOND Reality ponúka na prenájom exkluzívne VIP administratívne priestory situované na 10. nadze
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Tomášikova | 26 m²
Hľadáte funkčný, reprezentatívny a okamžite využiteľný obchodný priestor v jednej z najžiadanej
129,000 € 4962 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3-4 izb. byt v pôvodnom stave v Ružinove
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 4-5 izbový byt v BA - mestská časť
Info v RK
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v BA - mestská časť Ru
Cena na vyžiadanie
Garáž | Mierová | 18 m²
Ponúkame na predaj priestrannú podzemnú garáž v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov, Mierov
35,900 € 1994 €/m²
3 izbový byt | Pavlovova | 0 m²
pre nášho klienta hľadáme útulný 3-izbový byt na Pavlovovej ulici (preferencia na čísle 10, 12,
Cena dohodou
Obchodné priestory | Vlčie hrdlo | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v lokalite Vlčie Hrdlo, mestská časť Ružinov, v Brati
310,000 € 1033 €/m²
Iný priestor | Drieňová | 74.43 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na prenájom komerčné priestory s výmerou 74,43 m², situ
1,180 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Plynárenská | 14 m²
Bond reality ponúka na predaj garážové státie v projekte CityPark Ružinov na Plynárenskej ulici
26,900 € 1921 €/m²
1 izbový byt | Votrubova | 27 m²
Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 1 izbové byty v novost
730 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
Garáž | Trnavská cesta | 11 m²
Realitná kancelária BOND reality ponúka na predaj parkovacie miesto - zakladač v podzemnej gará
19,000 € 1727 €/m²
Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové
129,900 € 3608 €/m²
Garáž | Jarabinková | 15 m²
Ponúkame Vám na predaj široké garážové parkovacie stojisko v novostavbe Jarabinky na Jarabinkov
32,900 € 2193 €/m²
2 izbový byt | Metodova | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar
294,000 € 13 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²
Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb
2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Jarabinková | 230 m²
Na prenájom obchodný priestor v stave holopriestor, novostavba, v novovybudovanej lokalite na J
3,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Galvaniho | 237 m²
[b]Na prenájom kompletne zariadené reprezentatívne administratívne priestory v obchodno - priem
15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²
Na predaj nebytový investičný priestor /520 m2/ nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí bytového do
1,150,000 € 2212 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.