RentHub I Pekný zariadený 3-izb. byt so šatníkom I Ružinov I

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Astrová | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RenHub | 2i byt | parkovanie | balkón | Jégeho Alej |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 51 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom, 2x klimatizáciou a garážovým státím – Jégého Alej, Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Obchodný priestor 89m2 | Ružinovská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 89 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor s rozlohou 89 m², nachádzajúci sa na 1. posc

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok so stavbou Ružinov Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Varínska | 220 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 3632 €/m²

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RentHub | moderné bývanie | 1,5i bt | NUPPU | parkovanie | Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovaním v projekte NUPPU, Ružinov Slavo z RentHub ponúka na prenáj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj v obľúbenej časti Trnávka - Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 390 m²

LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj pozemok – ZÁHRADU s celkovou výmerou 390m2, ktor

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izb. byt v novostavbe s loggiou – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

Praktická garáž v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Zálužická | 18 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,500 € 2583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM kanc.priestory + parkovanie V CENE, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame na prenájom priestranné kancelárie o rozlohe 30m2. Každá sa dá prenajať zvlásť. Nachád

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.87 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií FLEXI SPACE v BBC 1 - Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 0 m²

Prenájom FLEXI SPACE v BBC1, Plynárenská ulica, Nivy - Ružinov PASS REALITY ponúka na prenájom

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac

PRENÁJOM kancelárie 22 m2 neďaleko centra mesta, Koceľova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 22.68 m²

Prenájom kancelárie V BLÍZKOSTI CENTRA – Koceľova ulica PASS REALITY ponúka na prenájom kancel

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budo

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 1800 €/m2

Prenájom-KLIMAtizované kanc.priestory od 18 m2,Ružinov,Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.2 m²

PASS REALITY ponúka v zrekonštruovaných objektoch v lokalite Ružinov – Trnávka na prenájom KLIM

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

NA PREDAJ garáž ové státie v komplexe garáži Ondavská, Zimný štadión

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vnútorné garážové státie na prízemí Obj

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1923 €/m²

NOVÉ kanc.priestory od 14,74 m2, spolu 105,6m2 - 5 kanc.,Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 105.6 m²

PASS REALITY ponúka v NOVOvybudovanej nadstavbe na prenájom kancelárske priestory od 14,75 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií v BBC 1 - Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 50 m²

Prenájom kancelárií v BBC1, Plynárenská ulica, Nivy - Ružinov PASS REALITY ponúka na prenájom

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izb. byt s dvoma balkónmi na Seberíniho ul. – VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 104 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt na Seberíniho ulici v obľúbenej časti Bratislava

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie