AVENUE I admin. priestory v polyfunkčnom dome, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj administratívne priestory /520 m2/ nachádzajúce sa na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

Samostatná garáž na ulici Planét s pozemkom v osob. vlastníctve

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Planét | 16.84 m²

Ponúkame na predaj samostatná garáž na ulici Planét - v mestskej časti Ružinov. Pozemok je v os

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 2910 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - Garáž na Haburskej ulici pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž pri obytnom dome Haburská s rozlohou 16,74 m2, zastavané plochy a nád

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na prenájom, Mierová ulica, Ružinov, oproti Perle Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 65.36 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt, klíma, balkón, prenájom, Planét, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Planét | 65.27 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom krásny klimatizovaný 3-izbový byt s balkó

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárie s klimatizáciou, prenájom, Zelinárska, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Zelinárska | 17.5 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom kancelárie/administratívny priestor v luk

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

1-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava - voľný od 01.07.2026

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Astrova | 27.7 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 1-izbový nadštandardný byt na Astrovej ul

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

IHNEĎ VOĽNÝ - 2-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrova | 42 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 2-izbový priestranný a nadštandardný byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na Galvaniho ul. v BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Galvaniho | 479 m²

Predáme pozemok na Galvaniho ul. pri IKEA, AVION - pozemok o výmere 479 m2 - na pozemku sa nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 668 €/m²

Prenájom garsónky na Bajkalskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Bajkalská | 23 m²

Prenajmeme garsónku na Bajkalskej ul. - kompletne zrekonštruovaná - kompletne zariadená - 23 m2

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

BEZ PROVÍZIE: Slnečný 3i byt s priestrannou dennou zónou (EN)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová 16 | 65.3 m²

Tento šikovne premyslený byt spája záplavu prirodzeného svetla s veľkorysým priestorom pre živo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM 2 izbový byt kancelária NIVY Rozadol Ružová dolina EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 42m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 42 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

441 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Chlumeckého | 18 m²

Ponúkam na predaj samostatnú garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov v uzavretom garážovom komplexe s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2333 €/m²

Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

garáž, Haburská ul., Ružinov pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Haburská, Ružinov pri Štrkovci. Výmera garáže 17,74 m2, zastav

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

garáž na ul. Teslova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Teslova, Ružinov Výmera 18 m2, má montážnu jamu a je možnosť p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2217 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie