Predaj pozemok s domom a stavbami, BA II - Klatovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 760 m²

Predaj pozemok 760 m2 s rodinným domom a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 855 €/m²

PREDANÉ: Chata v Bratislave pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²

NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 7222 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

Prenajom garsonky po rekonštrukcii v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zariadenú garsonku o výmere 30 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

Predaj pozemku na komerčné účely, Domove role, Bratislava, RK EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Domove role | 5,233 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - parcela registrovaná na "C", v Bratislave II – Ružinove, Domo

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

140 €/m2 140 €/m2

PRENÁJOM 2 izbový byt kancelária NIVY Rozadol Ružová dolina EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Ružinov Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Moderný 2i byt s AC a šatníkom na Metodovej – Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 37 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelária F-one Reali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Prémiové VIP kancelárie na prenájom na Zlatých Pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) prémiové kancelárie na Zlatých pieskoch

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

705 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4317 €/m²

PRENÁJOM 5 izb dom Prievoz Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný starší 5izb rodinný dom vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ 5-izb. dom s kanceláriou, záhradou a garážou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rákosová | 228 m²

Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnutá gastro prevádzka s kuchyňou, Bratislava 2, ZNÍŽNÁ CENA !

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Slovnaftská | 55 m²

V zastúpení prevádzkovateľa ponúkame na predaj formou odstúpenia zabehnutú, kopletne zariaden

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 491 €/m²

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2 izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²

RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 6009 €/m²

Predaj parkovacie státie križovatka Miletičova - Košická

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 23 m²

Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 4-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Teslova | 81 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 4-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,900 € 6789 €/m²

Predaj rodinný dom a veľký pozemok, BA II - Klatovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klátovská | 308 m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Svetlý a klimatizovaný 3,5-izbový byt s veľkorysou výmerou 100 m² v srdci Trnávky

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Vrútocká | 99.7 m²

Priestor, pokoj a praktická dispozícia, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Tento výnimo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3501 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,500 € 5843 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie