Na predaj 2-izb. byt v tehlovom dome–Ružová dolina, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m² vo vyhľadávanej lokalite Bratisl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

NA PRENÁJOM: 4 kancelárske priestory, 135 m2, Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské luhy | 135 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA II, v Ružinove na ulice Mlynské

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: záhrada 720 m2 s chatkou, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 347 €/m²

PRENÁJOM garážové státie, Ovocné sady, Bratislava – Ružinov, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 14 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kryté garážové parkovacie státie číslo 238 v projekte PODZEMNÝCH GARÁŽÍ Ov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova + 1000 m² pozemok v logistickej zóne – Ružinov (funkcia 302)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Komárňanská | 1,000 m²

Ste pripravení vlastniť priestor, ktorý sa vymyká štandardu? Polyfunkčná budova z lodných konta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

609,000 € 609 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne parkovacie miesta pod Hraničnou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 12.5 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom parkovacie miesta v podzemnom parkovisku pod by

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

P R E D A J POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABEJ ULICI

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Jastrabia | 7,507 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK V BRATISLAVE V RUŽINOVE NA JASTRABIEJ ULICI. CELÝ POZEMOK JE URČENÝ

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

180 €/m2 180 €/m2

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži - Jégeho 14 BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 15 m²

PLATINUM REAL ponúka na prenájom vyhradené parkovacie miesto v spoločnej garáži na úrovni príze

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Garáž v uzavretom areáli, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Garáž na predaj, BA II - Papraďová ulica. Jedinečná ponuka - garáž v uzavretom areáli v centre

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,990 € 2222 €/m²

Predaj prevádzkových budov a RD, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Klátovská | 308 m²

Predaj prevádzkových budov a rodinného domu na veľkom pozemku 760 m2, Bratislava II - Ružinov,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Predaj prevádzkových budov, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Klátovská | 308 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Garáž v bytovom dome, Tomášiková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova 10 | 20 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž s automaticky otvárateľnou bránou v podzemnej garáži byto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 70 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, parkovanie v garáži, OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová 6 | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Nevädzovej ulici -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie