BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 37.5 m²

Ponúkame na predaj jedinečné Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie novej generácie, ktoré p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,900 € 797 €/m²

Babony TRE | 2-izbový EXKLUZÍVNY byt s loggiou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²

Ponúkame na prenájom EXKLUZÍVNY 2-izbový byt s loggiou v modernom rezidenčnom projekte DISCOVER

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BABONY TRE | 2 - izbový byt s balkónom, m. č. Ružinov, ul. Rezedova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 49.7 m²

Babony TRE ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Rezedová ulica Ponúkame na pred

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4427 €/m²

PREDANÉ: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - komplet kvalitne zariadený, klíma, 3izb. byt s parkovacím miestom a pivnicou. IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 78 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Ovocné sady. Štýlo

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,340 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

WFG | Na prenájom zariadený 1-izbový byt *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 1-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite*VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zvolenská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame nadštandardne veľký, kompletne zrekonštruovaný a lu

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5161 €/m²

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie