Na prenájom nadčasový 1 a pol izbový byt kúsok od Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenájom 1i bytu, po kompletnej rekonštrukcii, Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 32 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt na ulici Mlynsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chatka 1,5-izbová, ktorá plnohodnotne nahradí trvalé bývanie s pozemkom a malou záhradkou na hranici m. č. Ružinova ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Pod gaštanmi | 159 m²

NA KÚPU JE POTREBNÁ LEN HOTOVOSŤ, resp. zabezpečenie HÚ inou nehnuteľnostou. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

119,000 € 748 €/m²

Prenajmeme slnečný 1 izbový byt v Ružinove na Medzilaboreckej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 36 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Medzilaboreckej ulici s výmerou 36 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v B

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom a garážou, Ružinov – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Planét | 65 m²

PRENÁJOM | 3-izbový byt, Ružinov – Ostredky, balkón, garáž Ponúkame na prenájom kompletne zaria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trna

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izb. byt v tehlovom dome–Ružová dolina, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m² vo vyhľadávanej lokalite Bratisl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

NA PRENÁJOM: 4 kancelárske priestory, 135 m2, Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské luhy | 135 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA II, v Ružinove na ulice Mlynské

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: záhrada 720 m2 s chatkou, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 347 €/m²

PRENÁJOM garážové státie, Ovocné sady, Bratislava – Ružinov, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 14 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kryté garážové parkovacie státie číslo 238 v projekte PODZEMNÝCH GARÁŽÍ Ov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova + 1000 m² pozemok v logistickej zóne – Ružinov (funkcia 302)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Komárňanská | 1,000 m²

Ste pripravení vlastniť priestor, ktorý sa vymyká štandardu? Polyfunkčná budova z lodných konta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

609,000 € 609 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie